Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak!

maxresdefault.jpg

Bir klip daha cek be Reis :(

Çok fena küfür edesim var bu siyaset adamların spor futbol ile ilgili yorum yapmaları karışmaları kendi işlerinizi yapın diyeceğim onuda beceremiyorlar zaten iyi ki 15 yıldır Türkiye de yaşamıyorum önce İngiltere de yaşadım 13 yıl ama Türkiye yakın kaldı şuan Canada geçtim oh rahat baya uzak Allah sabır versin akıl sağlığınizi korusun renktaşlarim benim

Koskoca ülke futbolu adamın ağzından çıkacak söze bakıyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duyumlarım var bu konu ile ilgili, Cumhurbaşkanı yabancı sınırının hemen değiştirilmesine gerek yok. İlerisi için oturulur konuşulur babında bir şey diyecekmiş. Göksel Gümüşdağ iki gün önce bunun sinyalini vermişti. Planlamamızı 3 seneye göre yaptık. Muhtemelen 2 yıl içersin de bir plan değişikliği olmaz. Sonrasında 5 yabancı kuralı getirilebilir. Muhtemelen bunu söyleyecektir.

umarim beyefendinin oy kitlesi icinde bulunan gurbetci gscliler ligimizin mundar edilmesindeki paylari hasebiyle bizlerden ozur dileme erdemine haiz olurlar.

Yabancı sınırıyla ilgili bir şeyler söyleyecek sonra biz oturduğumuz yerde sinirden dudaklarımızı yiyeceğiz. Ulan arka arkaya 2 tane doğru iş yapın be. Madem bu sınırı hafifleterek doğru bir iş yaptın, devam et işte millet keyfine baksın.

cam filmi,teog ve lys olaylarında olduğu gibi emri verecek bence ve yarından itibaren sınır değişikliği resmiyete dökülmeye başlar hazırlıklı olun boşuna çıkmıyor tv ye.

Eyy gomis sen kimsin yea

Bizim Türk golcülerinin suyumu çıktı

Hemen talimatı verdim allahın izniyle 5'e düşürmek suretiyle futbolumuzu kalkındıracağız

Bizim hanım Gaasaray'a bakıyo 11 yabancı, soruyo bana bu ne hiç Türk yok kanalı değiştiriyoruz

Kapanış

Tabi basketbol da Fenerbahçemizin euroleague zaferini bir kez daha kutlar obra ve öğrencilerinin gözlerinden öperim

TapaTalK

reisi bundan sonra evlilik programlarında dünürlük yaparken yemek programlarında mantı açarken moda programlarında elbiseleri yorumlarkende görmek istiyoruz

eyvah eyvah rıdvanın yönlendirmeleriyle yabancı sınırı açıklanır emir olarak görüyorlar cb nin ağzından çıkanı zaten ertesi gün resme olarakda yazıya geçer yabancı tamamen yasaklanır

Spoiler veriyorum
"talimatları verdim kısa süre içerisinde açıklarız yabancı kuralıni"
Aklı olan izlemesin kafanızı duvarlara vurma gibi işlere kalkisabilirsiniz.

GSCimbom Mobile App

Ben hala kahroluyorum. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı özel bir kanalda bir "spor" programına konuk olarak katılacak. Spor gündemini belirleyecek.

Herhangi bir lig maçının hemen ardından rahat kıyafetle programa çıkıp o maçı yorumlasa lafımız yok; hatta eğlenceli olur. Ama özel bir program niçin yapılabilir!

İhtimaller:

1) Yabancı sınırlaması gündemi gereksiz meşgul etmesinden dolayı bu işe son noktayı koymak. Olumlu ya da olumsuz fark etmez. (ülkemiz adına utanç verici bir cümle oldu bu)
Not:Erdoğan anketlere çok önem veren biri. Eğer yabancı sınırıyla ilgili bir anket yaptırmış ve taraftarın karşı çıktığını gördüyse seçim için bu akşam net bir şekilde yabancı sınırına hayır diyebilir ya da yabancı sayısının yüksek olduğu yönünde kısıtlama olduğunu söyler.

2) Arda Turan'ı övmek ve Türkiye'de herhangi bir takımda oynaması gerektiği konusunda telkinde bulunmak.

3) TFF'yi istifaya davet etmek.

4) Rıdvan Dilmen'i dava eden Galatasaray'ı uyarmak.

Üst Alt