Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak!

İhtimaller:

Not:Erdoğan anketlere çok önem veren biri. Eğer yabancı sınırıyla ilgili bir anket yaptırmış ve taraftarın karşı çıktığını gördüyse seçim için bu akşam net bir şekilde yabancı sınırına hayır diyebilir

Böyle bir ihtimal yok maalesef. Evde eşim ve çocuklarımla görüştüm yabancı sayısının fazla olduğu konusunda fikir birliğine vardık. Hemen gerekli yerlere talimatları verdim gerekeni yapacaklar. Tarzında bir açıklamanın gelmesi daha yüksek ihtimal.

Böyle bir ihtimal yok maalesef. Evde eşim ve çocuklarımla görüştüm yabancı sayısının fazla olduğu konusunda fikir birliğine vardık. Hemen gerekli yerlere talimatları verdim gerekeni yapacaklar. Tarzında bir açıklamanın gelmesi daha yüksek ihtimal.

2019 Erdoğan için çok önemli. Kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. Kadir Topbaş ve Melih Gökçek'i bile harcadı. Bir çok sebebi vardır ama son yerel seçimlerde bu iki kentin sonuçları şüpheliydi. Gönderdi.

Yıllardır 29 Ekim bu seneki kadar coşkuyla kutlanmamıştı. 10 Kasım yıllardır bu kadar öne çıkmamıştı.

Neden?

Kaygı. Bu kadar önemsiz bir konu yüzünden bu kadar seçmeni niye tehlikeye atsın? Vatandaş bu kadar istemiyorken halkla inatlaşacağını sanmıyorum. Yıllardır halkla inatlaşıp onları görmezden geldiği doğrudur. Ama bu özelliğini önümüzdeki 2 sene için rafa kaldırdığını düşünüyorum. 2019 seçimini kazandığı takdirde herkes fabrika ayarlarına dönecektir.

Son düzenleme:
2019 Erdoğan için çok önemli. Kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. Kadir Topbaş ve Melih Gökçek'i bile harcadı. Bir çok sebebi vardır ama son yerel seçimlerde bu iki kentin sonuçları şüpheliydi. Gönderdi.

Yıllardır 29 Ekim bu seneki kadar coşkuyla kutlanmamıştı. 10 Kasım yıllardır bu kadar öne çıkmamıştı.

Neden?

Kaygı. Bu kadar önemsiz bir konu yüzünden bu kadar seçmeni niye tehlikeye atsın? Vatandaş bu kadar istemiyorken halkla inatlaşacağını sanmıyorum. Yıllardır halkla inatlaşıp onları görmezden geldiği doğrudur. Ama bu özelliğini önümüzdeki 2 sene için rafa kaldırdığını düşünüyorum. 2019 seçimini kazandığı takdirde herkes fabrika ayarlarına dönecektir.

Umarım dediğin gibi olur.

2 lafini yakaladim
1. asil tesvigin amatorde olmasi gerek gibi birsey
2. hic yabanci olmasin mi? hic yabanci olmasin demek de yanlis bir dusunce

kisa trailerda bunlar vardi

o lafları sanki başka bir toplantıda etmişti. o yüzden bu programa ait diye düşünmedim açıkçası. Kendisi de bugün İstanbul'da olduğundan mütevellit canlı olacağı kanısında idim.

yabanci türk futbolun düsmani degil tam tersi genclerin azim ve kendini gelistirmek icin tek sebebi. yoksa sen kati bir yabanci sinir koyarsan türk futbolcusu eskiden gibi yatmaya calisir avrupaya gitmeyi dahi gerek duymaz. önemli olan alt yapi baska birsey degil sen istersen bütün yabanci oyunculari yasakla alt yapin islemiyorsa bir 20 yil daha hic birsey olmaz türk futbolundan.

Bu konu tepki gostermelik bir konu katiliyorum ama bu kadar bittik yandik futbol izlemem denecek sey mi ? yabanci serbestligi sunun surasinda 2 senedir var , onun oncesinde herkes yasi nispetinde senelerce futbol izledik

buyuttuk biraz fazla sanki bu isi ,hatali bir karar olabilir fakat bu denli de onemli degil

yeni yabancı kuralını ilk kez açıklayacak : 5 YABANCI + 3 SURİYELİ + 3 ALAMANCI ... Bizler de çoktan sandığı hesaplamaya başladık kimse merak etmesin

Üst Alt