cüneyt çakır - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
cüneyt çakır: "sahada son kararı yine hakem verecektir. var protokolünü herkesin okumasını tavsiye ediyorum. hakemler olarak protokole uymak zorundayız."

cüneyt çakır: "var sistemini hep birlikte ileriye götürmek istiyoruz. tff'nin yayınladığı açıklamada 70 yanlış kararın düzeltildiğini gördük. sabır göstermeliyiz."

Karabük deplasmanında uydurduğu penaltıyı hatırlayan var mı? Bize maçı 2-1 kaybettirmisti. Bu herif bir gün benim yakınımdan geçecek bekliyorum merakla

Bizim maçları yönettiği son 14 maçta 4 galibiyet almisiz.

Bugün maç sadece bir anda 4 dakika durdu adamlar 4 dakika uzatma verdi olacak iş değil

3 penaltımızı güme götürdü. milletin oyuncusunun yğzüne bi parmak değdi diye varda iki saat bakıp penaltı bulmaya çalışıyolar. adamlar elle oynadı el 2 metre açık ama var uyuyor. insan laf olsun diye varla konuşuyo gibi yapar hiç olmazsa

Yazik yazik koca galatasarayı bitiriyorlar bir basin aciklamasi yapan yok.
Puanlarimizi caldiniz diyen yok.
Varsa yoksa taraftara sunu alin bunu alin!
Olmaz kardes bu yonetimle ,bu baskanla olmaz.

Cuneyti verdikleri her mac puan kaybediyor bu takim!

Topiksiz cok kotuymus yaw.

D2RIrC6XcAIGNhm

8fa4040180b.jpeg

Ne guzel be Suudlar FIFAdan hakem istiyor belliki kendi ligleri icin. Bizdeki eyyam devam ederse en sonunda ulasacagimiz yer yine bu olacaktir

Üst Alt