cüneyt çakır - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yabancı hakem böyle yönetse helal ne maç yönetti dersiniz ama Türk olunca işler değişiyor tabi. Şimdi şurada hata yaptı dandun edeceksiniz sanki hatasız maç yöneten hakem varmış gibi

Yabancı hakem böyle yönetse helal ne maç yönetti dersiniz ama Türk olunca işler değişiyor tabi. Şimdi şurada hata yaptı dandun edeceksiniz sanki hatasız maç yöneten hakem varmış gibi
Ya niye işi duygusallaştırmaya çalışıyorsunuz ki ? Burda hiçbirimiz hakem değiliz fikrimizi söylüyoruz benim fikrime-düşünceme göre
-Nijeryanın penaltısı penaltı değil bu oyun kız oyunu değil adam üflüyor düşüyor ve bunu izleyip değiştirmiyor .
-Arjantinde Rojo'nun kafasından eline sekiyor böyle diyince yokmuş gibi geliyor ama el aşırı açık yakın mesafe durumunu gözedemiyorum ben olsam çalardım.
-Mascheranoyu görmesine rağmen 20-30dk kanlar içinde oyunda tuttu.

Mascherano kararı büyük hıyarlık.

Onu saymazsak iyi yönetti. İsterse iyi yönetiyor zaten. Problem Türkiye'de TFF'nin maşası olması. İdare et diyorlar idare ediyor. Bu maç berabere bitecek Cücü diyorlar Cücü maçı bir şekilde berabere bitiriyor. Keşke Türkiye'de de maçları yönetse, idare etmese.

Çin Futbol Federasyonu, Cüneyt Çakır'a Çin liginde hakemlik yapması için yıllık 5 milyon dolar teklif etti. (Milliyet)

Bu adam 2016-2017 yılında Karabük deplasmanında penaltı uydurarak şampiyonluk yolunda havlu atmamiza sebep olmuştu.

2018 ağustosunda da var sistemine rağmen verdiği şaibeli kararlarla bizi bir süper kupadan etti.

Bu adam için Galatasarayi kolluyor diye gezen biri gördüğüm an açarım ilgili pozisyonları kimse üstüne tek laf edemez.

Üst Alt