cüneyt çakır - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uefa , disiplin uygulamalari ve futbolcu sagligi haric , o klasmana yukselttigi hakemleri penalti vermis-vermemis , ofsaytta hata yapmis-yapmamis ile degerlendirmiyor

ben bu 10-12 hakemi elit hakem kategorisine yukseltti isem oradan dusene dek bu hakem havuzundan secim yapacagim diyor

avrupada insanlarin ulkemizde oldugu gibi normal davranisinin ve dusuncesinin art niyetli olacagi degil zaten normal haliyle durust ve adil olacagi kabulu vardir

ust uste kotu performans sergilerse yine mac alabilir ama risk seviyesi veya kamuoyundaki algisi daha dusuk olan maclari alir

chelsea barcelona maci verilmis ise hala gozlerinde en tepededir

Uefa , disiplin uygulamalari ve futbolcu sagligi haric , o klasmana yukselttigi hakemleri penalti vermis-vermemis , ofsaytta hata yapmis-yapmamis ile degerlendirmiyor

ben bu 10-12 hakemi elit hakem kategorisine yukseltti isem oradan dusene dek bu hakem havuzundan secim yapacagim diyor

avrupada insanlarin ulkemizde oldugu gibi normal davranisinin ve dusuncesinin art niyetli olacagi degil zaten normal haliyle durust ve adil olacagi kabulu vardir

ust uste kotu performans sergilerse yine mac alabilir ama risk seviyesi veya kamuoyundaki algisi daha dusuk olan maclari alir

chelsea barcelona maci verilmis ise hala gozlerinde en tepededir
YouTube

sent via GSC

DeQ1PwbXcAAmQMq.jpg

cesur yurek

gozt macinda verdigi penaltiyla sampiyonlugu getirmistir

bir de buyuk usta firat aydinus bjk macinda verdigi cesur kararnan

Mac sonunda messiden tebrik alacam diye Nijeryanin penaltisini vermeyerek ah aldi. Mazlumun ahı yerde kalmaz cücü, elbet cikar bir yerinden.

Ben de diyorum ki bu akşamki enfes yönetimden sonra kesin en az bir çeyreği var...

Adam edirneden çıkınca kel kafalı italyana bağlıyor...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Maçın ikinci yarısını izleyebildim. Bence verdiği penaltı pozisyonunda Nijeryalı oyuncunun oyununa düştü, çekmeden çok adamın üstüne yatma vardı bana göre.

Bunun yanında Arjantin aleyhine vermediği penaltı kararını doğru buluyorum, ikinci yarıda olandan bahsediyorum.

Ancak kan olayı sıkıntı çıkarabilir.

Üst Alt