D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

Bu maçtan macera aramadan dengeli oynarsak ve duran toplarda dikkatli olursak puan alırız bence. Duran toplara dikkat çünkü Ramos-Pique duran toplarda çok gol atan adamlar, Ramos özellikle. Hırvatistan da İspanya'dan puan alabilir. Çeklerle maçımızın skoruna göre grupta 3.lük ve en iyi 3.'lerden biri olma şansımız var.

Eleştiriden beslenen yapıda topçularımız olduğu için İspanya karşısında daha iyi oynayacağız. Gerçi Hırvatistan maçında o kadar kötü oynadık ki ondan daha kötüsü olmaz zaten, bundan sonra ne oynasak daha iyi olur. Hoca da ilk 11'de en az 3 değişiklik yapacaktır, belki 4. İlk maçta sürünen Arda'nın da kendisini İspanya'ya ispatlama derdine düşüp daha iyi motive olacağını ve bir şeyler yapacağını düşünüyorum.

Kısacası işimiz yine psikolojik etkenlere, gaza, hırsa, motivasyona bağlı. Bunlarla bir şeyler olacaksa olacak. Ama İspanya karşısında bunların yetmesi zor.

Ben Hirvatlardan Ispanyollara nazaran cok daha fazla cekiniyordum. Ispanyollar en iyi dönemlerinde, bizim calkalandigimiz dönemde, en zor iki macini kupaya kadar qualifikasyonlarda bize karsi oynamislardi. Ispanya o yenilmez oldugu dönemlerinden uzak, bizde o zamanlara nazaran daha kuvvetliyiz.

Hirvatlara karsi moral bozucu bir oyun yaptik, reaksiyon verebiliriz umarim. Ceklerde fizik olarak yipratici bir takim. Ispanyollara kalsak bile, Cek macida bir selbstläufer olmayacak.

Terim takimin yumusak yapisindan, vazgecmeli.

Çekleri yenip 3. olarak çıksak ne olur. A grubundan Fransa gelir elimize verir bir sonraki tur. İlk 2 lazımdı ilerleyebilmek için.

3. olursak B grubu 1.sinin gelmesi daha yüksek ihtimal.Şu anda lider Galler.Terim balını düşünürsek hala çeyrek final şansımız var.

Bence 2. olmakla 3. olmak arasında fark yok.2. olursak da E'nin 1.si olarak ya Belçika ya İtalya gelecek.

3. olursak B grubu 1.sinin gelmesi daha yüksek ihtimal.Şu anda lider Galler.Terim balını düşünürsek hala çeyrek final şansımız var.

Bence 2. olmakla 3. olmak arasında fark yok.2. olursak da E'nin 1.si olarak ya Belçika ya İtalya gelecek.

Bizim grubun 3.'sü ile A'nın 1.'si eşleşmiyor muydu Uğur öyle hatırlıyorum. :confused:

Bizim grubun 3.'sü ile A'nın 1.'si eşleşmiyor muydu Uğur öyle hatırlıyorum. :confused:

PM059d.png

Grup maclari baslamadan önce Hirvatlardan iyi bir tokat yiyip bu maci kazanacagimizi hissettigimi yazmisim, ayni düsüncelerim devam ediyor. Yeter ki dogru kadro.

Daha önce en iyi 4 üçüncünün çıktığı 1990 ve 1994 Dünya Kupası'ndaki 3.lerin durumu

1990

L3yQQV.png

L3yQya.png

1994

X40d00.png

6n9m9E.png

önem sırası

Atılan gol sayısı
Fair-play puanı
2015 UEFA millî takımlar sıralaması

Son düzenleme:
Üst Alt