D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

1458403_Turkey.jpg

Volkan
Gökhan Mehmet Hakan Caner
Emre Ozan Oğuzhan Olcay
Yunus
Cenk

Bize orta saha ve forvette koşacak tempolu adamlar gerekli. Selcuk-Hakan-Arda üclüsü ile bu olmuyor.

şu semih hakan balta stoper ikilisini yazanları eğer ft böyle başlatırsa ispanya maçı sonrasında burada bekliyor olacağım.

Son düzenleme:
Bu maçta Volkan Şen,burak,Oğuzhan gibi mücadele gücü düşük oyuncuların hiçbiri oynamamalı bence.

Tamamen katiliyorum. Ayrica Volkan hayatimda gördügüm en gerizekali en salak futbolculardan biri, hakem ilk macta biraz daha sert tavri olan biri olsa maci tamamlayamazdi.

Öyle fouller yapiyor ki inanilir gibi degil, adamlar resmen alismislar Fener'in lig maclarinda hic bir halta düdük calinmadigi icin gelene gidene tekme savuruyorlar sonra da hic birsey yokmus gibi deli gibi itiraz ediyorlar. Topal stoper'de oldugu icin pek göze batmiyor ama orijinal pozisyonunda oynasa tipki Fener'deki gibi adamlarin bileklerine girer her mac cünkü adam alismis yani calmiyorlar Türkiye'de. Topal'in kafan 3-4 kirmizi karti es geciliyor ligde.

Dedigim gibi Volkan denen o gerizekaliya 1 dakika bile süre vermem ben. Elinde Yunus falan var onlardan faydalanmayi düsünsen sanki ölürsün, illa cercöp adamlari oynatacak. Zevk mi aliyor bu fantazilerden ne artik bilemiyorum.

Tamamen katiliyorum. Ayrica Volkan hayatimda gördügüm en gerizekali en salak futbolculardan biri, hakem ilk macta biraz daha sert tavri olan biri olsa maci tamamlayamazdi.

Öyle fouller yapiyor ki inanilir gibi degil, adamlar resmen alismislar Fener'in lig maclarinda hic bir halta düdük calinmadigi icin gelene gidene tekme savuruyorlar sonra da hic birsey yokmus gibi deli gibi itiraz ediyorlar. Topal stoper'de oldugu icin pek göze batmiyor ama orijinal pozisyonunda oynasa tipki Fener'deki gibi adamlarin bileklerine girer her mac cünkü adam alismis yani calmiyorlar Türkiye'de. Topal'in kafan 3-4 kirmizi karti es geciliyor ligde.

Dedigim gibi Volkan denen o gerizekaliya 1 dakika bile süre vermem ben. Elinde Yunus falan var onlardan faydalanmayi düsünsen sanki ölürsün, illa cercöp adamlari oynatacak. Zevk mi aliyor bu fantazilerden ne artik bilemiyorum.

yunus dan hiçbir şey anlamadım ben niye öyle? volkan şen loser bir herif ama hücumda atraksiyon yaratma ihtimali yüksek bi adam burak gibi, cenk yunus mallı filan bunlar burak volkan yerine oynar ama maç boyuda pozisyon bulamayabiliriz

Volkan Şen'i senin kadar kötü bulmuyorum ama bu turnuvada az süre vermeye çalışırım ben olsam.Diğer dediklerine katılıyorum.

Kimi yazalım.Adam mı var?

yazma arkadaş zaten bu adamlarla maça eksik başlıyorsun sırf bu adamları oynatabilmek için stopere adam almıyorsun ki milli takımın en sıkıntılı mevkisi olmasına rağmen serdar azizi almıyosun hala ahmet çalığı kimse konuşmuyor bütün sezon boyunca sıçan semih kaya kadroya yazılınca başka adam mı var oluyor.Neyse inşallah oynatır zaten canı gönülden oynatmasını istiyorum milli takım belki fark yiyecek ama bazı kötü alışkanlıklardan kurtulmak için felaketler yaşanması gerekir.

Üst Alt