D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

İnşallah turu geçeriz de değer yoksa cidden sıfır çekip gelmelerini isterdim turu geçemeyeceksek. 1 maç kazandılar 2 maçta yaptıkları kepazelikleri unuttular. Ersin'de ne yaladı lan

Kepazelik yapmadılar, kendilerinden daha güçlü takımlara yenildiler. Türkiye'nin sınıfı bu, karşısına yenebileceği sınıf takım çıkınca yeniyor görüldüğü gibi.

Demekki neymis mücadele edersen kosarsan kazanirsin taraftarda seni alkislar...yalniz gruptan ciktigimizda kulaklarimiz cok cinlayacak :D :D :D Imparator sayesinde...

İsveç Belçika'yı yenemez, Belçika zaten yenmeli. Kuzey İrlandam'da İtalya'yı yenemez.

Tur hayırlı olsun.

As bayrakları as.

Galiba izlanda berabere kalirsa onlar cikiyor averajdan dolayi. Portekiz yenerse onlarda cikiyor macaristanla beraber. Yani bu isvec irlanda olayinda bir yanlislik var gibi.

Kepazelik yapmadılar, kendilerinden daha güçlü takımlara yenildiler. Türkiye'nin sınıfı bu, karşısına yenebileceği sınıf takım çıkınca yeniyor görüldüğü gibi.

Ben niye yenildiler demiyorum zaten Önceki turnuvalarda da benzeri oldu her zaman kendimizden güçlülerine yenildik, Almanya, Brezilya vs vs ama en azından direndik, oynadık, mücadele ettik. Hatırlayın 2002'de oynanan 2 Brezilya maçını, 2008'de Almanya maçını bir de İspanya maçına bak kaleye bile gidemedik.

kepazelik yaptılar rezillik yaptılar hemde fazlasıyla istedikleri prim rezilligi ortada

ama kepazelik şudur 2 macta rakip kim olursa olsun koşmadı bile oyuncu bozuntuları tenezzül bile etmediler

o yüzden ben arnavutluk için üzüldüm bizimkiler icin sevinmedim cünkü haketmedik

muhtemelen mac öncesi terim 1 milyona cıkarmıstır primleri o gazla oynamıslardır

ersin ne sakso çektin lan sende nasıl bir mide var lan ??biz üstümüze düşeni yaptık diyor ..
buraya kadar sıçtılar onları hiç deme zaten . şimdi bekle ki diğer maçları ..ya kahraman edersiniz ya da canları sağ olsun vazifelerini yaptı dersiniz ..

Üst Alt