D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

Bir an spiker hocam dile benden ne dilersen sana ne ısmarlayayım dedi.ersun bi durakları bence karı isteyecek ?

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

bir bu ersin düzen iki ertem şener bunlar kadar omurgasız haysiyetsiz insanlar görmedim herifler yalamakta işin uzmanı olmuşlar.. rte yada ft sahanın ortasında hacet giderse ne güzel yaptınız sayın başkanım hocam diyecekler neredeyse..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Emre moru oynatmayan beyinleree selam olsun.. ne diyim ben size son maçta oynatılırmı bu çocuk Arda- bitmiş beyler uyanın rüyadan yarın çıkarız çıkmayız ama Bale bize sopayı gösterir

ClgNQEhWMAA7AYQ.jpg:large

ClgNQEdWAAEJwuw.jpg

Galler bizden iyi takim eleyebilecegimizi sanmiyorum, bu takim en fazla 2. tur gorur bence. Tabi cikarsak o da... Manasiz yere takimi yuceltmemek lazim, sonra uzuluyoruz.

İtalya İspanya eşleşmesinin galibi Almanya ile oynayacak. Yani kafa takımların üçünden ikisine yallah. Yarın bir aksilik olmazsa Galler'i eleme şansımız var. Yine turnuvanın sürpriz takımı olabiliriz.

Üst Alt