Dani Alves'in Cinsel Saldırısıyla İlgili Şok Eden Detaylar Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dani Alves'in Cinsel Saldırısıyla İlgili Şok Eden Detaylar Açıklandı

1674571651202.png

39 yaşındaki Brezilyalı futbolcu Dani Alves geçtiğimiz günlerde büyük bir şokla sarsılmıştı. İspanya'nın Barcelona kentinde 20 Ocak'ta mahkemeye sevk edilen efsane futbolcu, aynı gün tutuklanmıştı. Dani Alves'in güvenlik gerekçesiyle başka bir hapishaneye sevk edildiği öğrenildi.

İki ay önce Dünya Kupası'nda aktif rol alan Brezilyalı yıldız futbolcu Dani Alves, tecavüz suçlamasıyla günlerdir cezaevinde. Eski FC Barcelona oyuncusu, kayınvalidesinin cenazesi için İspanya'da bulunduğu sırada tutuklandı. Ayrıntılar Alves'in lehinde konuşmasa da karısı, eski eşi ve erkek kardeşi olanlara inanamayarak tepki gösteriyor. Alves'in dördüncü kez ifadesini değiştirmek istemesi de şüpheli bir durum.

Bunun üzerine Liga MX ekibi Pumas, yıldız oyuncusunun Temmuz 2023'te sona erecek olan sözleşmesini feshederek yaşanan olaya duyarsız kalmadı. Kulüp başkanı Leopoldo Silva, Cuma akşamı basına yaptığı kısa açıklamada, tecrübeli Brezilyalı oyuncunun artık kulübün bir parçası olmadığını duyurdu.

Son günlerde, davanın detayları çok sayıda İspanyol medyasına sızdırıldı. Gerçekler 30 Aralık 2022'ye kadar gidiyor. Alves, Dünya Kupası'ndan sonra kısa bir mola için Barcelona'daydı ve popüler bir diskoyu ziyaret etti. Orada 23 yaşındaki bir kadına tuvalette tecavüz etti iddiaya göre.

Kamera görüntüleri ikilinin tuvalette 15 dakika geçirdiğini doğruluyor

İspanyol gazetesi El Periódico'ya göre, kamera görüntüleri Alves ve kadının tuvaletlerde 15 dakika etkili bir şekilde birlikte olduklarını gösteriyor. Mağdur kadın ifadesinde, Alves'in "onu üstüne oturmaya zorladığını" söyledi. Daha sonra iddiaya göre onu yere fırlattı, oral seks yapmaya zorladı ama kadın direnmeye çalıştı. Daha sonra Brezilyalı yıldız futbolcu, boşalana kadar onu dövecekti. Mağdur kadın daha sonra, DNA izleri için bir soruşturmanın yürütüldüğü Hospital Clínic'de Barcelona'ya geçti.

9 sezon FC Barcelona'da forma giyen, aynı zamanda Juventus, Paris Saint-Germain ve São Paulo'da da forma giyen Alves, geçtiğimiz hafta İspanyol televizyon kanalı Antena 3'e kadına dokunmadığını söyledi. Kimseyi rahatsız etmeden dans edip eğleniyordum” dedi. "Bu bayanın kim olduğunu bilmiyorum. Bunu bir kadına nasıl yapabilirim?"

Karısı ve eski eşi inanamayarak tepki gösteriyor

Bu arada Dani Alves'in eşi İspanyol model Joana Sanz da kocasına desteğini dile getiriyor. Antena 3'teki Yahora Sonsoles adlı TV programında "Kocamın kim olduğunu biliyorum ve ne kadar saygılı olduğunu biliyorum" dedi. Annesinin kanserden ani ölümü nedeniyle Sanz zaten zor bir dönemden geçmektedir.

Dani Alves'in eski eşi ve iki çocuğunun annesi Dana Dinorah da Alves'in suçlu olacağına inanamıyor. Televizyon kanalı Telecinco'ya “Kabus gibi görünüyor” dedi. "Dani bunu asla yapmaz. Bunu 22 yıldır tanıdığım ve 10 yıldır evli olduğum için söylüyorum. Bu hem benim için hem de çocuklar için şok oldu. Bundan inanılmaz derecede acı çeken iki evladım var. Dinorah'a göre ailesinin Alves ile herhangi bir temasa geçmesi yasak. Diego'nun erkek kardeşi Junior Alves, aynı kanalda kendisinin ve ailesinin İspanya'ya uçacağını duyurmuştu. Onu bu cehennemden çıkarmak için gerekirse canımızı veririz” dedi.

Açıklama üç kez değiştirildi

Yine de işler Alves için pek iyi görünmüyor. TV3'e göre Alves, ifadesini üç kez değiştirdi ve bu versiyonlar çelişkiliydi. İlk başta kulüpte olduğunu ama uzun süredir olmadığını ve kadını tanımadığını söyledi. Daha sonra aralarında hiçbir şey olmadan onu gördüğünü itiraf etti. Son olarak, fiziksel teması da kabul etti, ancak inisiyatifi kendisinin aldığını iddia etti. Sportkrant AS şimdi dördüncü kez açıklama yapmak istediğini yazıyor.

Alves, Messi'nin avukatıyla anlaştı

Saygın bir avukat olarak bilinen Cristobal Martell, Dani Alves'in savunmasını üstlendi. Lionel Messi'nin de avukatlığını yapan Martell, Venezuela'nın başkenti Caracas'ta doğdu. Kanarya Adaları'nda büyüdükten sonra Barcelona'ya yerleşti.

Martell, davaları mahkemeye gitmeden dışarıdan yaptığı anlaşmalarla sonuçlandırmasıyla tanınıyor. Messi ve Jordi Pujol gibi isimlere ek olarak birçok siyasinin de avukatlığını üstlenen Martell aynı zamanda Neymar'ın sözleşmesiyle ilgili davada da Barcelona'yı kurtaran isim olmuştu.

Dani Alves'in mevcut avukatı Miraida Puente Wilson da Martell'le birlikte davaya katılacak.

(Kaynak: Het Nieuwsblad)

Irz düşmanı şerefsiz

İstese kendisine harem kurar ama bunun amacı farklı karşıdaki istemediği için bu denli zevk almaya bakmış alçak herif

Daha sonra iddiaya göre onu yere fırlattı, oral seks yapmaya zorladı ama kadın direnmeye çalıştı. Daha sonra Brezilyalı yıldız futbolcu, boşalana kadar onu dövecekti.

Baba sen nasıl bir manyaksın pes doğrusu…

İfadesinde yalan söylemese kadın ünlü olmak için DA'i kullanmış olabilir diyecektim de...

Memati'nin ünlü repliği geliyor aklımıza ister istemez

Ön yargı yapmayın. Belki de adamın suçu yok. Bugünlerde bir kadına göz kırpsan, taciz diye içeri alacaklar nerdeyse.

Üst Alt