Dani Alves'in Cinsel Saldırısıyla İlgili Şok Eden Detaylar Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dani Alves'in Cinsel Saldırısıyla İlgili Şok Eden Detaylar Açıklandı

Yıllarca Barcelona’da oynamış adamın 150 bin euro’su yok muymuş? Yatsın 4 sene de akıllansın iyi olmuş

Paralarına el mi ne konulmuştu

Bunun cezası cidden 4.5 yıl mı yav

Evet bosanma davasindan dolayi parasina el konuldu:

"Barcelona, Paris Saint-Germain ve Juventus'ta futbolculuk yaparak milyonlar kazanan Alves'in banka hesapları, eski eşiyle nafaka ödenmemesi nedeniyle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle donduruldu. Brezilyalı oyuncu bu nedenle yardım için arkadaşı Neymar'ın yanı sıra ailesinden de yardım isterdi."

Dani Alves cezaevinde intihar mı etti?

lves'in avukatı, eski Brezilya milli takım oyuncusunun intiharı hakkındaki iddiaları yalanlarken, açıklamasında, "Bilgi, Rio de Janeiro'dan Paulo Albuquerque tarafından sosyal ağ X profilinde yayınlanmıştır. Hiçbir dayanağı ve doğruluk payı yoktur. Bu iddiayı ortaya atan sorumsuz kişiye dava açacağız" ifadelerini kullandı.

Cinsel saldırı suçlamasıyla 14 aydır cezaevinde olan Dani Alves, 1 milyon €'luk kefaletin ödenmesinin ardından serbest bırakıldı.

Cinsel saldırı suçundan 4.5 yıl hapis cezasına çarptırılan eski futbolcu 14 aydır hapisteydi. Dani Alves'e İspanya'yı terk etmemesi ve mağdur olan kadından en az 1 kilometre uzak durması şartları da getirildi.

Bugün tahliye edilen Dani Alves'in 1 milyonluk kefaret ücretini Memphis Depay (!) ödedi.
(via @mfcbqtr)

Bu Depay umarim hic bir zaman bizim kulube transfer olmaz cok sakat bir arkadas ortami var; Dani Alves, Quincy Promes falan.

Yanında değildik ama kadınların işi bu konuda aşırı kolaylaştı...
Belkide haklıdır onu iddia etmiyorum ama kadın zengin bir adama yakınlık gösterip işi bitirip üzerinde izlerle aslında istemiyordum diye ifade verirse adamın şansı 0

İlginç. O değil de hiç mi parası yokmuş bu Alves’in yaf ? Senelerce üst düzey oynadı üstelik. Başarılı bir oyuncuydu da hani. Bu futbolcuları anlamak güç gerçektende.
Esi bosanma davasi acmisti bu olaydan sonra ve parasina el konulmustu. Sonra Neymar'in babasi para vermeye baslamisti hapiste bir eksigi olmasin diye ama bu 1 milyon euro'yu Neymar'in ailesinden biri degilde Depay'in odemesi benim de tuhafima gitti.

Üst Alt