# Danny Shittu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Danny Shittu

Cevap: # Danny Shittu

Parlak misiniz arkadasim o adam o degil, oyle vucuda sahip bir adam top oynayamaz ki, arkasini donene kadar yillar gecer HAYRET BIRSEY.

Fitnessa gitsen bile bu kadar olmaz:) Ben futbolcu olduğunu sanmıştım değilmiş öyle olsaydı ilaç kullanamazdı.Kullanmıştır muhtemelen.

Vücut ne kadar çalıştırılırsa çalıştırılsın bir yerden sonra kas olmuyor.Siyahiler vücut geliştirmeye daha yatkın oluyorlar. Doğuştan atletikler. 33 tane fazladan kasları var vs. vs.

Bu bilimsel bir gerçek zaten.Siyahiler daha yatkın gelişime.

Yanlis biliyorsun :). Ben Belçikada yasiyorum ve Ganalilarla büyüdum, oyle birsey yok. Spor yapan, fitness'e giren atletik olur. Biralari lüp lüp göturursen normaldir atletik olmadigin

not: bu yazimi kisisel olarak algilama :)

Fazla konuştuk şu gay hakkında yeter gerçekten:) Yoksa Hayri abinin dediği gibi parlayacaz:eek:

Ama siyahilerin daha gelişebilir olmasına en iyi örnek NBA yıldızı shaqtir. İlaç kullanmayıp öyle hayvan gibi olan tek bi kişi daha yok dünyada tanıdığım beyaz:)

bu konudaki son yorumum yoksa adım Fenerliler gibi çıkacak aman:evilsmile:

tek Fenere yakışır o slogan Fener zenci sever diye..

Bizde seviyoruz, çok siyahi arkadaşım var ama arkadaşlık çerçevesinde:rolleyes:

Cevap: Danny Shittu???

452112498_77826b7e59.jpg

Adama bak 1m91,102Kg :eek::eek::eek::eek:

Lavuk feribot gibi.

Henry de Sol Campbell hic vucut falan calismaz ama ayi oglu ayinin ogludur demisti, tam olarak oyle demedi tabi ben cevirdim haafiften.

Üst Alt