Dany Dany, Neyin Nesi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Dany, Neyin Nesi?

Cevap: Dany dany, neyin nesi?

bir kac macta izledim, olumlu bir gosterisi var, 5-6 milyon kabul edilir benim acimdan... ama daha cok Popov u isterim... solda arda sagda Popov ortada Selcuk-?????????-Kallstrom?

cok iyi olur.

Dany iyi stoper olabilir. Ancak bugün (biraz abartıyla söyleyeyim) Barcelonaya Puyol'u, Gaziantepe Dany'i sorun aynı bonservis bedeli isterler.

Türkiye'den alınacak kaliteli yabancılardan birisi bana kalırsa.. İlk 11 de rahat oynar şu kadroda

İyi ama o kadar iyi değil, Antep'ten almaya kalksan 4-5m eurodan kapak açarlar hayatta etmez.

Stoper olarak 1.tercihim Pape Diakhate olurdu ama opsiyonu Lyon'da 1 haziran ya da 30 haziran'dı galiba. Olmazsa rangers'lı stoperde iyi. Ama sol stoper oynayamaz.

Ben bıktım artık Fransa'dan gelen oyunculardan şimdiye kadar hiç tutanına tanık olmadım Türkiye'de..

Şahsi düşüncem Dany transferinin olmaması yönünde. Çünkü Tükiyeden alınan yabancı oyuncular fiyatlarının 2 katına alınıyor. Daha ucuz ve daha iyi bir yabancı stoper alınabilir.

Üst Alt