# Darijo Srna - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Darijo Srna

Cevap: # Darijo Srna

Yönetimin transfer tercihini srna dan yana kullanıcağına bende ihtimal vermiyorum. Bunun sebebide shakhtarın şampiyonlar ligi ön eleme maçında srna forma giydi bu sebeple srnanın bize gelmesi durumunda avrupa maçlarında yararlanamayız. Yönetiminde böyle bir transfer gerçekleştireceğini sanmam.

Eren kardeşim

gelmeyeceğini biliyorumda yalnız bu kural kalktımı şampiyonlar liginde oynayan bir isim uefa kupasında başka takımda oynayabilir diye biliyorum.Sırna Uefada oynasa oynayamazdı fakat Şl de oynadı.

Transferden bağımsız söylüyorum;

"Farklı kupalarda oynamış oyuncular, farklı takımda farklı kupada oynayabilir"

Tek kaide UEFA ya bildirilen listede adı olması.Bu konu, bu başlıkta en az beş kere dile getirildi...

Sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Bir kenara yazalım.

Bence artık Türkiye'ye transfer olma zamanı geldi.

4 sene rahat oynar.

Adam 34 yasina gelmis, 4 sene oynayamaz :D

Bence bu kadar yasli bir bek alinmasin, ben istemem. Gelse de hayir demem ama oynayacagi en fazla 2 yil.

Hastasıyım, keşke bizde olsaydı. Ama yarın bıraksa şaşırmam.

Ben Zanetti'ye çok benzetiyorum bu adamı.

Fiziği, liderliği, oyun zekası...

Zanetti de yıllardır değişmiyordu bu adam da öyle.

Zanetti en son 40-41 yaşında Inter'in as oyuncusuydu. Ta ki o bela sakatlık gelene kadar...

Sakatlık kaza-bela olmazsa Srna da bizde niye oynamasın? 3-4 yaş da pay bırakıyoruz hem :D

Zanetti en son 40-41 yaşında Inter'in as oyuncusuydu. Ta ki o bela sakatlık gelene kadar...

Sakatlık kaza-bela olmazsa Srna da bizde niye oynamasın? 3-4 yaş da pay bırakıyoruz hem :D

Srna'yı kötülemek için demiyorum ama, Zanetti kim Srna kim?
Zanetti'nin o bahsettiğin yıllarının tamamı İtalya Ligi'nin İtalya Ligi olduğu zamanlar. Çatır çatır top oynar, nerdeyse hiç top kaybetmezdi.
Srna'nın oynadığı lig Ukrayna Ligi. İlerleyebildiği kadar da Şampiyonlar Ligi.

Lafın özü: yıllık 2'den fazla alacaksa istemem çünkü üst düzeyde en fazla 1 yıl iş yapar, belki onu da yapmaz. çünkü adamın başarılı olmasını sağlayan sistem sittin sene beraber oynadığı sistem.

Zanetti kiyasi güzel olmus ve cuk diye oturan bir kiyas bence adas.

Bu adam özel bir futbolcu, rahat 2-3 sene daha oynar. Bizim dandik ligde en az 10 asist yapar bir sezonda ortalari ile ( Burak defolup gidip yerine adam gibi bir forvet gelmesi sartiyla)

Üst Alt