# David Bentley - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# David Bentley

Cevap: # David Bentley

hagi ilk donemınde takıma hıc rumen topcu almadı.rumen topcuların gelme işi fatıh terım donemıne aıttı.

zaten tunc bugun trabzonun,kayserının,kasımpasanın,bursanın vs kımın kapısına gıdersen gıt sana hayvanı fıyat cekmeden oyuncu satmayacagı ortada.mecbur verecen bu paraları yapacak bıseyın kalmamıs cunku bızdekı yerlıler hem yas olarak bıtmısler,yası musaıt olanlarda 2 sezondur sıgortayı ındırıp gruplasmaya yonelmısler.

kısaca bakarsan zaten ben selcugun kontrat yapacagını dusunuyorum devre arasında.yazın almaya kalktıgında 6 mılyondan asagı bır para ısteyeceklerını düşünmüyorum.

onura gitsen onada 5 mılyon euro fıyat çekecekler.(en iyi ihtimal)

bursanın kapısını çalsan sercan ıcın transfer donemının son gununde bjk nın 8 mılyn euroluk teklıfını reddetıklerını saglam sekılde bılıyorum.ama sercan volkan ısınde bıraz fıyat asagı dusebılır.gerek sercanın yedek kalması gerek volkanın aklının bursada olmaması.ama yınede mınımumları 5-6dan asagı oynamaz.

kayserı zaten ılıskılerımız sıfırlanmıs.adamların kapısına gıtsen hayvanı fıyatlar cekecekler.ama muhtacsın napacaksın

takas yoluna gıtsen bugun mustafayı kıme teklıf edıp bıraz fıyat kırmasını ısteyeceksın?ya da ayhanı?ya da alı turanı.

servet,hakan belkı takasta bır koz olabılır o da muamma tabi.artık anadolu kuluplerı bence para ıstıyor.çıkma oyuncular tarzları değil.

su yazdııgm olaya baktıgımda sırf lazım lan para 25 mılyon euroyu bulur.bizim elimizde para eecek bir elano var o da 5-6 dan fazla ya gtmez.

ki bunlar sadece yerlı transferleri.yabancı oyuncuları bonservisleri,kontratları işin içine katmadım bile.

bugun galatasaray bunları yapabılır mı.sezon sonu elını tasın altına koyacak adam gibi yonetıcıler meydana cıkarsa yapabılır.gıder kredı alırsın borcuna borc katarsın en kotu.ama bu yolla bıle bunu yapmak zorundasın.

çünkü artık galatasaray bitmiş.

dogru analizlemissin durumu rumen oyuncudan kastim yonetimin su devre arasinda turk oyuncu alamiycagi bir gercek gun gibi ortada ortaya biri cikmayip para vermedigi muddetce. hagiye diyebilirle biz turk alamiyoruz ya romanyadan yada basak bir yabanci transferi 2 tane falan diyebilirler. su an yonetim senin yazdiklarinin hepsini adi gibi biliyor ama inanmak istemiyorlar bence, hala gideriz alir gelirizi aklimi var artik nedir ?

dogru analizlemissin durumu rumen oyuncudan kastim yonetimin su devre arasinda turk oyuncu alamiycagi bir gercek gun gibi ortada ortaya biri cikmayip para vermedigi muddetce. hagiye diyebilirle biz turk alamiyoruz ya romanyadan yada basak bir yabanci transferi 2 tane falan diyebilirler. su an yonetim senin yazdiklarinin hepsini adi gibi biliyor ama inanmak istemiyorlar bence, hala gideriz alir gelirizi aklimi var artik nedir ?

yok hala gider alır gelirsin.sonucta sen bu oyuncuları ıstemeye gıttıgınde oyuncular gs ye gelmek ısteyeceklerdır.hıc bırı ben bursa efsanesı ,kayserı efsanesi ya da trabzon efsanesı olacagım dıyeceklerını dusunmuyorum.ha alıp gelcen ama bu ısler cebınde para varsa olur.bızımkılerın ısı lafla peynı gemısı yurutmek.

bakalım Yarın saat2 de lıgtv deymıs bizim lafta başkan.alacagım onume laptopumu sorularımı yollayacagım.

ha işlerine gelmedıgı için birini bile okuyamacaklar o sorularn o ayrı

yok hala gider alır gelirsin.sonucta sen bu oyuncuları ıstemeye gıttıgınde oyuncular gs ye gelmek ısteyeceklerdır.hıc bırı ben bursa efsanesı ,kayserı efsanesi ya da trabzon efsanesı olacagım dıyeceklerını dusunmuyorum.ha alıp gelcen ama bu ısler cebınde para varsa olur.bızımkılerın ısı lafla peynı gemısı yurutmek.

bakalım Yarın saat2 de lıgtv deymıs bizim lafta başkan.alacagım onume laptopumu sorularımı yollayacagım.

ha işlerine gelmedıgı için birini bile okuyamacaklar o sorularn o ayrı

oha ciddimisin bu seferde lig tv yemi cikiyormus, tam palyaco oldular biri cncbe de cikar digeri ntvsporda hurriyete demec verir

oha ciddimisin bu seferde lig tv yemi cikiyormus, tam palyaco oldular biri cncbe de cikar digeri ntvsporda hurriyete demec verir

walla yarın saat 2de öglen.şansalla falan.bugun gordum. maıl yoluyla sorular sorulcakmış.keıtaya karaktersız dıyen baskan elano ya nasıl bır karakter portresı çizecek en basiti.tabi soruları okurlarsa.

Bizim başkan iyice balataları sıyırmış.Kendini aklama derdin de inanacak saftirik taraftar varmı acaba? Belkide vardır kim bilebilir..

Bizim başkan iyice balataları sıyırmış.Kendini aklama derdin de inanacak saftirik taraftar varmı acaba? Belkide vardır kim bilebilir..

olmaz mı ya.bizim taraftar hala bjk macında alı turan,elanoyu falan trıbune cagırıyor.mehmet batdala bile bagıracak oldular bi ara.bu adamlar ne vermıs gs ye de trıbune cagırıolar.başkanada ınanırlar

Arkadaslar adami izledim 6-7 kere iyi oyuncu ama ondan hani Keita gibi calimlar beklemiyelim fazla suratli bi oyuncuda degil.Ama ortalari cok iyi denebilir ve tabi frikikleri......Bentley bende bu izlenimleri brakmisti.

Arkadaslar adami izledim 6-7 kere iyi oyuncu ama ondan hani Keita gibi calimlar beklemiyelim fazla suratli bi oyuncuda degil.Ama ortalari cok iyi denebilir ve tabi frikikleri......Bentley bende bu izlenimleri brakmisti.

ne cektiysek zaten hep bu karsilastirmalar yuzunden cektik artik o konulari hic girmeyelim bence

Bize 5-6tana kaliteli Milli takim düzeyinde Türk futbolcular lazim,Volkan Sen,Sercan,Hasan Ali Kaldirim,Mehmet Ekici gibi.

Bonservisi elindeyse, Kadro dışı bırakılmışsa veya kiralanmak isteniyorsa mutlaka Galatasarayda bu adam..

Üst Alt