# David Bentley - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# David Bentley

Cevap: # David Bentley

Malum 2012 kriterleri, yani transfer felan yok. Olursada yeni petreler bratular felan olursa kiyida kosede alir gelir Sezgin

Sezginle bu adamı yada menajerini aynı masasda oturup pazarlık yaparken hayal edemiyorum bile .Abartmıyorum sezginle aynı cümlede isimlerini kurarken bile zorluk çekiyorum.İşte transferin nekadar imkansız olduğunu böylelikle anlıyorum.

Yine herkesin agzının suyu akmış.Bir transfer ile yönetimin yaptıklarını unutup takımın uçuşa geçeceğini düşünenler var:(:(

En başta yönetimin gitmesi lazım onların yerine kim gelirse gelsin bundan kötüsünü yapamazlar.

bentley-sezgin, bu ikili ancak ortak tanıdıklarının düğününde nikah şahidi olurlarsa aynı masada yanyana oturabilirler, tugayında evliliğinde sorun yok olsa hani 2. kez evlense falan olabilir belki, bu medayada saçmalamış artık ne alakamız olurki bentleyle, yada medya bu haberleri yönetim ricasıyla hedef saptırmak için çıkarıyor.

1996-2002 tamamen faruk süren- ali dürüst-mehmet cansun gibi vizyon sahibi adamların sayesinde oldu, ozaman 3 malubiyete hoca değiştiren türkiyede galatasaray gibi bir dev terime kredisini verdi, 9 puan geriden gelip şampiyon olmakla başladı ve 6 yıl terim-luce ikilisiyle devam etti süreç, bu adamlarda iyi takım iyi futbol için vizyon vardı, ne olduğu bilinmeyen birkaç topçuyu alıp ya tutarsa demektense alabilecekleri en iyi oyuncuları aldılar, sonuç elbette şansın da yardımıyla muhteşem oldu, ancak polat yönetiminin de bunu denediğini unutmamak lazım elano-keita-kewell-baros-meira-neil-misimoviç bunlar bilinen oyuncular ama bir deneme tutmadı diye, herkesi potansiyel kar olarak görüp 3-5 kuruşa satmak saçmalığı küçük vizyonun göstergesidir, üstünel-sezgin farkı.

Üst Alt