Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Cevap: Deco + Carvalho = 14 milyon Euro (birisi Hagi + Popescu mu dedi?)

Adamlar haftalık üzerinden alıyorlar. Haftalık 150bin pound alan var, 170bin alan var. Tabii bunlar dünya çapında oyunculara ödenen tutarlar. Şimdi Deco ve Carvalho haftalık ne alıyor bilemiyorum ama 100bin pounddan aşağı olduğunu sanmıyorum. Ayda 400 bin eder tek bir oyuncu. Yarısı vergiye gitsin. Ayda 200 bin pound. Tek adam için yılda 2.4 M pound. Bu da minimum düşebileceğin ücrettir. Ama Türkiye'de daha fazlasını isterler. Bu bir gerçek. :)

Bizim bu yıl için böyle bir riske girmemiz çok güç. Çünkü Şampiyonlar Ligi gelirimiz de yok. Önemli olan şirketler birleşip Seyrantepe'ye geçtikten sonra yapacağını yapmaktır. O da sabır demek.

Adamlar haftalık üzerinden alıyorlar. Haftalık 150bin pound alan var, 170bin alan var. Tabii bunlar dünya çapında oyunculara ödenen tutarlar. Şimdi Deco ve Carvalho haftalık ne alıyor bilemiyorum ama 100bin pounddan aşağı olduğunu sanmıyorum. Ayda 400 bin eder tek bir oyuncu. Yarısı vergiye gitsin. Ayda 200 bin pound. Tek adam için ılda 2.4 M pound. Bu da minimum düşebileceğin ücrettir. Bizim bu yıl için böyle bir riske girmemiz çok güç. Çünkü Şampiyonlar Ligi gelirimiz de yok. Önemli olan şirketler birleşip Seyrantepe'ye geçtikten sonra yapacağını yapmaktır. O da sabır demek.

Bu kadar.

arkadaşlar bu size bir ipucu değilmi

Servet'i satıp transfer yapmaya çalışılıyor.Sıkıntılı yönetim yani para konusunda.(yada öyle gösteriliyor medya tarafınfan,tartışılır)

Bu kadar parayıda oyuncu satmadan karşılamak imkansız.Zaten karşılasak bile kariyerlerinin hala zirvesinde olan bu oyuncular için illaki birkaç Avrupa kulübü devreye girer.

Man. City el atarsa imkansız zaten... :)

Ama gerçekleşse çok iyi olurdu orasıda olayın diğer yönü...

Inter e pahalı gelmiş,bizi batırır öyleyse:DBu rakam sadece bonservis,futbolcular bedavaya oynucaksa alalım:p

Babel'i Rijkaard'ın hatırına 3 milyona, biglia'yı 2 milyona mı verecekler?

Ya da geçen sene Meira mesela hatırla mı geldi?

Para konusu evet bir sorun ama konuşulan para 14 milyon Euro. Asla bulunamayacak bir para değil kesinlikle. Alacağın 2 adam da şu an senin 2 önemli açığını kapatacak adamlar.

Deco sisteme nasıl uymaz deniliyor anlamıyorum zaten. Barca CL alırken Rijkaard'la Xavi yoktu Deco vardı orada..Onu geçtim Avrupa Şampiyonasında da mı izlemediniz Deco'yu? Faal futbol oynayan en büyük futbol dehalarından birisidir hala bence..

Carvalho zaten ilah olur defansta..

Bu ikili Galatasaray'dan 14 milyon Euro götürür ama neler neler getirir onu görmek çok zor değil işte..

"Şu an için" bulunamaz bir para. Geçen sene ki gibi transfer bütçemiz de yok zaten.

Vizyon konusuna girmişken ben bir de taraftarın vizyonunu sorgulamak isterim. Acaba taraftar da vizyon var mı?

Mesela GS Store' dan yıllık kaç kere alışveriş yapıyor? Yılda 2 kezle vizyon oluşmuyor.

Ya da GS Mobile' ı var mı? Galatasaray' lıyım diyim Turkcell hattı kampanyaları nedeniyle kullanmak vizyon olmuyor.

Veya taraftarın kombine kartı var mı? Tv başından ya da kahve köşelerinde maç izlemekle de vizyon kazanılmıyor.

Bunlardan birini yapmayıp FM başından ya da internetten transfer haberleri toplamak vizyon değildir bana göre. :rolleyes:

Adamlar haftalık üzerinden alıyorlar. Haftalık 150bin pound alan var, 170bin alan var. Tabii bunlar dünya çapında oyunculara ödenen tutarlar. Şimdi Deco ve Carvalho haftalık ne alıyor bilemiyorum ama 100bin pounddan aşağı olduğunu sanmıyorum. Ayda 400 bin eder tek bir oyuncu. Yarısı vergiye gitsin. Ayda 200 bin pound. Tek adam için yılda 2.4 M pound. Bu da minimum düşebileceğin ücrettir. Ama Türkiye'de daha fazlasını isterler. Bu bir gerçek. :)

Bizim bu yıl için böyle bir riske girmemiz çok güç. Çünkü Şampiyonlar Ligi gelirimiz de yok. Önemli olan şirketler birleşip Seyrantepe'ye geçtikten sonra yapacağını yapmaktır. O da sabır demek.

Görende finansal bi üst konumda çalışır zanneder:D:p

Şaka bi yanada bu cümlelerden sonra konuya devam etmenin mantığı yok.Mükemmel doğru tespiti GALATASARAY Spor Kulübü'nü de yaptığını umarak konuyu izniniz olursa kilitliyelim mi?

sizce deco + carvalho nun 14 milyon euro olduğu yerde quaresma kaç paradır

lincoln giderse deco bence getirilmeli

Konu kilitlenmeden önce...

Bu hesapların aynısını geçen sene Kewell'ı istiyoruz deseydik de yapmayacak mıydınız? Ne oldu? Kewell geldi..

Kaldı ki Kewell anormal para kazanmasıyla meşhur bir adamdı EPL'de.. Hemde bonservissizdi. Bilirsiniz ki bonservisi elinde olanlar hep daha da fazla para isterler.

Yani bu hesap kağıt üzerinde doğrudur. Ama sadece kağıt üzerinde..

Haklısınız edmilson olcaktı pardon.sonuçta almak gelecek açısından da takımın içindeki denceler açısından da saçma olur bence.

Bu hesapların aynısını geçen sene Kewell'ı istiyoruz deseydik de yapmayacak mıydınız? Ne oldu? Kewell geldi..

Kaldı ki Kewell anormal para kazanmasıyla meşhur bir adamdı EPL'de..

Kewell'ı hiç kıyaslamayalım bence. Çünkü Kewell 0 bonservis ve yıllık 1,8 milyona geldi. Ama şu anki seçenekte ise 14M bonservis ve minimum adam başı 4 milyondan 8 milyonluk yıllık ücret bizi bekler.

o da Kewell'ın 1,8 milyonu eşittir Deco+Carvalho'nun bonservisi ve yıllık ücreti 22 milyon. 1'e 12 veriyor.

Kaldı ki Kewell anormal para kazanmasıyla meşhur bir adamdı EPL'de.. Hemde bonservissizdi. Bilirsiniz ki bonservisi elinde olanlar hep daha da fazla para isterler.

Konu kilitlenmiyor kaldığı yerden devam;)

konu yanlış uyere açılmışş...

kilit...

Konu doğru yerde ve yapılan yorumlar gayet hoş.Balkalım nasıl devam edicek ?

Kewell'ı hiç kıyaslamayalım bence. Çünkü Kewell 0 bonservis ve yıllık 1,8 milyona geldi. Ama şu anki seçenekte ise 14M bonservis ve minimum adam başı 4 milyondan 8 milyonluk yıllık ücret bizi bekler.

o da Kewell'ın 1,8 milyonu eşittir Deco+Carvalho'nun bonservisi ve yıllık ücreti 22 milyon. 1'e 12 veriyor.

Atilla Bey beni anlamamışsınız.

Siz şu an Kewell'ın aldığı parayı bilerek "olmuş" hakkında yorum yapıyorsunuz.

ben diyorum ki bu olay olmadan evvel ben geçen sene size deseydim Kewell'ı alacaz.. O zaman da aynı mantıkla bana "Adam EPL'nin en çok kazanan adamlarından birisi, bonservisi elinde, bize neden gelmek istesin, gelse bile en az 5 milyon Euro" falan diyecektiniz.

yani o hesaplar o şekilde olmuyor hep. ben onu anlatmaya çalışıyorum.

Üst Alt