Defansta Cana orta sahada Neill, hani nerede elestiriler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Defansta Cana orta sahada Neill, hani nerede elestiriler?

Cevap: Defansta Cana orta sahada Neill, hani nerede elestiriler?

Oyuna mudaheleleri rezaletdi Hagi'nin. 3-0 ondeyken 2 hucumcuya donmek de neyin nesi? Mustafa Sarp'i demiyorum bile. Bu arada Hagi oyunu ve oyuncuyu okuma becerisi gelistirsin "Kapak yemege" raziyim... :) Buyuk afiyetle yerim ne kadar kapak varsa. ;)

ben burdayim

cana defansta olmaz

orta saha

cana neill culio olmali

tank gibi forvetleri ezer tabi

kivrak forvetler basimiza is acar

Kardes orta saha böyle olunca haliyle iyi türk defansi bulmaliyiz bana en az 3 güzel stoper söyle Adnan sezgin de bedava adam alir bunla birlikte söyle

Rezalet ötesi bir tercih. Neill çok zorlanıyor o mevkide hala ve hala!

O stadın çimlerine at bağlasan otlamayı bırakıp futbol oynar o derece yani...

Hagi simdi yine en büyük olur ama gelecek hafta maci kaybedersek burda yine saydirirsiniz bu adama.

Hagi cebinden mi verdi 5.6 m euro yu ? Misimovic gibi bir maestro yu rezalet bir biçimde kadro dışı bırakarak kulübü 8m euro zarara sokan da kendisi.

Bana bir tek sey yaz; Stancu veya Kazım'ın, hatta Culio'nun Galatasaray'a bir macta verdiklerini Misimovic oynadıgı macların birinde verebildi mi? Objektif ol, saygı gör.

Hagi cebinden mi verdi 5.6 m euro yu ? Misimovic gibi bir maestro yu rezalet bir biçimde kadro dışı bırakarak kulübü 8m euro zarara sokan da kendisi.

Gel yanma.Ayrıca Hagi'nin oyuna müdahaleleri son derece zayıf.Değişiklik yapmadan maç içinde Neill ile Cana'nın yerlerini değiştirseydi biz asla o golleri yemezdik.

Evet yanlis tercih Neill orada 90 dakika oynayamaz, zaten gorduk bugun Mustafa Sarp girdi Neill yoruldugu icin 2 gol yedik

Gel yanma.Ayrıca Hagi'nin oyuna müdahaleleri son derece zayıf.Değişiklik yapmadan maç içinde Neill ile Cana'nın yerlerini değiştirseydi biz asla o golleri yemezdik.
Hagiyi savunmak için neill yorgundu falan diyor bazıları,alakası yok.Adam çıkarken çok sinirlendi.Culio geldiğinden beri hermaç 90 dakika oynuyor,adam ölmüş yorgunluktan,bunu bile görmekten aciz hagi.

Neyse hayirli olsun galibiyyet. Insallah cikisin baslangici olur. Iyi geceler.

Evet yanlis tercih Neill orada 90 dakika oynayamaz, zaten gorduk bugun Mustafa Sarp girdi Neill yoruldugu icin 2 gol yedik

Bek oynamak, merkez orta saha oynamaktan cok daha fazla efor isteyen bir mevki. Neill EPL'de senelerce bek oynamıs bir oyuncudur ve bu pozisyonunu tabikide kaldırabilir, fakat an itibari ile oldukca yorgun geldi.

Buna en guzel örnek Linderoth'un deplasmandaki Steaua macıdır.

Hagi: "Ben de beklemiyordum!"

Sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Gheorghe Hagi, böylesine kusursuz bir futbol beklemediğini ifade etti.

Hagi'nin kendisi bile inanmıyor doğru şeyler yaptığına.Hala Hakan baltayı oynatması Neill'i ortada oynatması Ve Mustafa Sarp ısrarına rağmen kazandık.

Yatıp kalkıp dua etsin

neill çok erken yoruluyor orta sahada, iyi de olsa.

herkes yerinde güzel.

Üst Alt