Deklarasyon | Başkan Dursun Özbek ve Galatasaray Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tudor'a gelene kadar 2 senedir takımın içine eden milyon euroları çer çöpe yatıran hain yönetime sövün.Tudor mu kurdu bu rezil kadroyu?İlk geldiğinde de söylemiştim.Yeni sezon da kadrosunu kursun 5-6 hafta geçsin o zaman eleştiririz.Tabi en başta hain olmayan bir yönetim ve liseli fosillerin gebermesi lazım.
Tudor'dan hiçbir cacık olmaz.Gitsin italya'da hocalık yapsın.Onun zihniyetiyle bizim beklentilerimiz asla ama asla uyuşmaz.Dakika 65'te rakip 10 kişi kalmış 2-0 geridesin ve hala tolga-selçuk oyunda :) geçen hafta da gole ihtiyacı var adam Josue'yi çıkarıyor tolga veya selçuk varken.Yok abi gerek yok bu kadar ödlek bir hocaya.Kadronun cacık olduğunu biz de biliyoruz da adam yaptıklarıyla kendisini belli etti

O degil de o serefsiz levent nerde? Hani her mac mobese kamerasina bile röportaj veren patlican levent. Hain oglu Hain!

istifa-et-amin-oglu_630171.jpg

Elit fln değil.

Galatasaray tarihinden böyle çapulcu başkan görmedi. Adnan Polat bile daha kaliteli, giyinmesini oturmasını kalkmasını bilen bir adamdı Galatasaray düşmanı olduğu halde.

Dursun insanlıktan çıkmış artık, tek derdi rant ve Galatasaray'ı sabote etmek.

Taraftarın susmamaması lazım defolup gidene kadar.

Bir Proje Önerisi:

Ben biraz Video islerinden anliyorum / O isden anlayan renkdaslara

Taraftarlar kendi kameralari ile ufak bir demec verecek, Dursun ve ekipi niye isitifa etsinler diye... bütün videolari toplariz ve bir filme yükleriz.
Sosyal Medya da güzel dagilir.

Bir Proje Önerisi:

Ben biraz Video islerinden anliyorum / O isden anlayan renkdaslara

Taraftarlar kendi kameralari ile ufak bir demec verecek, Dursun ve ekipi niye isitifa etsinler diye... bütün videolari toplariz ve bir filme yükleriz.
Sosyal Medya da güzel dagilir.

Gayet güzel bir proje. Bununla ilgili konu açabilirsin, benden sana tam destek.

Üst Alt