Deklarasyon | Başkan Dursun Özbek ve Galatasaray Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beach den slm'lar

b828bab576ab493cee14d43e9286db24.jpg

O tarihte gitmiş olsalar şu an bambaşka şeyleri konuşuyor olurduk muhtemelen.

Üstüne Tudoru getirdiler ligde daha da geriye gittik, göz göre göre bitiriyorlar koca kulübü.

Taraftarın bir etkisi yokmuş belliki 26 aydır baştan beri gitmesini istiyorum şahsen son 1 yıldır da ciddi kesim istiyor ama adam yüzsüz üstüne piyon gibi oynatılıyor birileri tarafından.

Ne istifası yav... Doğru düzgün aday yok bir şey yok, Dursun istifa demeden önce Galatasaray'ın sözde ağır toplarının yüzüne tükürelim. Bolluk döneminde gelip kulübü borçlandırıp gitmek kolay tabi, yemiyor zor dönemde aday olmak (2 sene önceden bahsediyorum)

Gerçekten ciddi bir başkan adayı çıkıp, iyi bir ekip kursaydı şimdi Dursun mursun yoktu piyasada, rezil 2016 sezonunu hiç yaşamamış olurduk bizde.

Son düzenleme:
Dursun istifa doğru bence de istifa tamam da bunun da kesin çözüm olacağına artık inanmıyorum. Koskoca genel kurul bu herifi indirmesi gereken yerde ve zamanda indirmedi üstüne gözümüzün içine baka baka ibra etti. Şimdi ise birkaç tane eli ayağı düzgün transfer yapıldı para harcandı diye ağlıyorlar. Ben yönetimi falan geçtim kongre ve genel kuruldaki asalak sürüsünden ve dinozorlardan kurtulmamız gerekiyor.

Kesin çözüm ise; Kulübün böyle katarlı matarlı abuk subuk bir tipe değil de Rus, Çinli, Kanadalı veya Amerikalı zengin bir iş adamına satılmasıdır. Bizim için gerçek anlamda başka bir çıkış yolu başka bir kurtuluş yolu yoktur. Galatasaray'ın gerçek potansiyeline ulaşabilmesi ve Avrupa'nın anasını ağlata bilmesi için bundan başka bir seçenek yoktur.

Deklarasyonu biraz beklemeye alma taraftarıyım. Bi bakalım görelim önümüzü. Zaten aday falan da yok. Albayrak gelecek oda dedeler isterse.

Üst Alt