Demba Ba, Bu Takıma Getirilmemelidir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba, Bu Takıma Getirilmemelidir!

Yorumlarda yukarida yazilan seyi ben de hatirliyorum , fb nin gundemindeyken kacirdigi penalti konusulurken "sikeci camiaya sikeci oyuncu yakisir" denip duruyordu , biz alinca bir daha forumda boyle bir yorum okumadim

Dogru soyluyor yukaridaki zat

Erman Toroğlu en son Takım Oyununda anlatıyordu, bu yabancılarda neler dönüyor bir bilseniz şeklinde.

Ayrıca kronik sakat ve ihtiyar.
Birde bizimkiler kendisine yarım sezonluk 1.3 milyon euro teklif etmişler diye haberler var doğruysa eğer çok pis işler dönüyor demektir.
Bu ihtiyar geçen sezon gzötepede maçbaşı performansına göre sözleşme imzaladı ve toplamda 500-600 bin euro civarı kazandı.
Ne olduda yaşı biz kendisine yarım sezonluk dünya kadar para teklif ettik?

Gelirse en büyük anti terimci ben olurum.

yapma bunu reis yapma sonuçları ağır olur :(

weekend-afternoon-randomness-35-photos-9-13.jpg

Dembaba kaninda bjk kanimi dolasiyor :D bak gelirse ve inonude Gol atip sevinmezse bende Galatasarayli degilim. Bu adamlar profesyonel, kim dudugu calarsa onun icin oynar. Evlat diye diye selcuk, omer ve emrelere kaldik.

Sikeci ahlak yoksunu, isine ve parasini verene saygisi olmiyan bir zat olan DemBABA gitsin besiktasta tiner ceksin.

bize gelmesin, uzak dursun SIKECI BA!

Üst Alt