Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Cevap: Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Son 6 yıl içinde 2 kere, farklı yıllarda birer ay süren diz sakatlığı görünüyor.

Diz sakatlıkları çok kritiktir de bu adam da öyle aylar süren, hatta Uğur Uçar gibi Serkan Çalık gibi birer yıl süren bir sıkıntı olmamış.

Platin olayını nereden çıkardı bu millet?

hadi bendensiniz buyrun bakem :p

[video=youtube;KEgBbvKxlRM]https://www.youtube.com/watch?v=KEgBbvKxlRM[/video]

eğer şayet gelirse şu bir gerçek olacak ki

Galatasaray'a uzun zamandır böyle bir forvet gelmemişti...

Son 6 yıl içinde 2 kere, farklı yıllarda birer ay süren diz sakatlığı görünüyor.

Diz sakatlıkları çok kritiktir de bu adam da öyle aylar süren, hatta Uğur Uçar gibi Serkan Çalık gibi birer yıl süren bir sıkıntı olmamış.

Platin olayını nereden çıkardı bu millet?

Uğurun diz kapağı kırılmıştı, Serkan'a ne oldu hatırlamıyorum. Sanırım Nonda gibi diz sıkıntısı var? eğer öyleyse çok sıkıntı yaşatır.

Demba Bayi dusurmeden durduramiyorlar

david-luiz_2074740c.jpg

alın size demba banın sakatlık geçmişi

2010dan beri sakatlanmamış adam

başka sitelerde baktım sakatlıklar aynı günleri farklı işte.birkaç gün farkediyor

hamstring ise arka üst bacaktaki kaslar.çekme vb gibi bişe olmuş heralde.1ay sürmüş.

8kpvw.jpg

gelmesini isterim ama sakatlığı olması kuşkuya düşürüyor hayalimdeki forvet marco reus

Adam gelmeden sakatlığıyla nam saldı.Olurda gelirse sakatlandığı ilk an yönetime karşı yapılacak bindirmeleri hayal bile edemiyorum.

Üst Alt