Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Cevap: Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Yönetim anlaşırsa hoca istememezlik falan yapmaz, yönetim anlaşamayıp hocaya atarsa topu hiç iyi olmaz bu yönetim için..

Almak lazım Ba'yı.

demba-ba-e1339144616855.jpg

Hocanin istememesine ihtimal vermiyorum. demba ba, niang sowu falan top diye oynar

O adamlarin her biri baba topcudur. fener'de oynuyor diye pislik atmanin bir luzumu yok. Sow'un daha hic biseyini gormediniz. Devre arasinda Necati degilde Sow bize gelseydi fener'de attiginin rahatlikla 2 katini atardi.

Hatta o 1-2 yenildigimiz fener macinda rahat bi hattrick yapardi.

O adamlarin her biri baba topcudur. fener'de oynuyor diye pislik atmanin bir luzumu yok. Sow'un daha hic biseyini gormediniz. Devre arasinda Necati degilde Sow bize gelseydi fener'de attiginin rahatlikla 2 katini atardi.

Demba Ba daha iyi ama.

Ben adamlara kotu demedim bence demba ba com daha iyi onlardan

Demba Ba ile anlaşıldıysa zaten Fatih hocanın listesinde olan bir oyuncudur istememe durumu olamaz bence.

Topu oraya taşıyacak adamlarda sorun var. Bi de iyi bir sistemleri yoktu en son.

Defans ve orta saha leş herhalde.Gerçi her şeyi mükemmel olan( kaleci ve sol bek haricinde Fildişi Sahilleri'de 1 kupa bile alamadı.

Kolo Toure

Yaya Toure

Didier Drogba

Emmanuel Eboue

C.Tiote

Kalou

gibi bir çok kaliteli oyuncusu olmasına rağmen.Afrika takımları böyle işte.Ama Senegal katılamıyor bile oralarada.

Defans ve orta saha leş herhalde.Gerçi her şeyi mükemmel olan( kaleci ve sol bek haricinde Fildişi Sahilleri'de 1 kupa bile alamadı.

Kolo Toure

Yaya Toure

Didier Drogba

Emmanuel Eboue

C.Tiote

Kalou

gibi bir çok kaliteli oyuncusu olmasına rağmen.Afrika takımları böyle işte.Ama Senegal katılamıyor bile oralarada.

+ Gervinho

Doumbia

ve Keita gibi cok kaliteli elemanlari daha var.

Demba Ba elbette bir tik daha iyi. Lakin Sow da muthis bir adam. Bakmayin o dingiller adami oynatacagi yerde bos bos kosturuyorlar. Sow ceza sahasinda imkansiz diye tabir edilen pozisyonlari gole ceviren adam.

Bence doğruluğu yuksek bir haber çunku F.Bahçe Sow-Kuyt ikilisi yapmışken bizim orta sınıf Mirallas vs. almazlar diye dusunuyorum.

İmkansız dediğimiz adamları fenerbahçe alabiliyor. Biz alamıyoruz malesef. Adamlar şimdi Cl ye de katılacak. Daha kimleri alırlar yabancı.. Çok transfere ihtiyacımız var.

hadi ünal aysal "de bambadan" daha iyilerini alacağız diyordu.

-sanırım yine tükürdüklerini yalayacaklar.

çok üzülüyorum çok !

Üst Alt