Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Cevap: Demba Ba ile Anlaşma Sağlandı

Söylenildiği gibi ciddi bir durum varsa da sağlık kontrolü denen bişey var..Bu maliyette o riske girmezler zaten..

Arkadaşlar herşeyi anlıyorum da peki bu adam hem Hoffienham hemde N.United'te nasıl bu kadar fazla oynamış.Hemde ilk sezonun da sadece 1 devre de 16 tane gol atmış.Nasıl sakat bu arkadaşlar? Şunu birisi bana anlatsın bende tamam diyecem.

Bizim Nonda gibi olmasın? O da çok ciddi sakatlık geçirmişti.hatta zamanın en iyi oyuncularındandı.En üst seviyeye çıkamasa bile bize geldiğinde oynuyodu adam.Sonradan sakatlığı can sıkmaya başladı ve gittti.Bu adamda onun gibi bi sakatlık geçirmiş ama şimdilik sağlamdır.Sadece sakatlığının nüks etme olasılığı vardır belki..

Diz sorunu olabilir de bunun araştırmasını yapmışlardır elbet bizimkiler. Ayrıca buna göre bir kontratta yapılır, buraya konulan haber'de yazılan ''pay-as-you-play'' kontratı gibi.

Adam alınırken "ya sakatlanırsa" denir mi yav..Sakatlanma riski her oyuncu için var..Messi'yi alacak olsak buzlu sahada diz kapağı parçalanır diye vaz mı geçelim bullshit..Diz konusunda kaynak gösterin,bu iş iyice şehir efsanesi olmaya başladı..

Bize bitirici adam lazım,bu adam Nonda tarzında,yaramaz bize,sakat olduğu belirttim.Cümlemin başını da oku.:)

EPL'de 15 gol atmış ama bitirici değil.

oldu-o-zaman-biz-kalkal%C4%B1m_175865.gif

Biraz hareketlenelim :D

[video=youtube;KEgBbvKxlRM]https://www.youtube.com/watch?v=KEgBbvKxlRM[/video]

Teker teker gelin.:)

Size göre adam zenci daha ne olsun.Eee EPL'de 16 gol de atmış.Süper bitiricilik.Daha ne olsun.Böyle olmuyor bu işler.Bize uç santrafor lazım.Tarzını söyleyeyim Mario Gomez stilinde.Bu adam bahsettiğim kriterlere uymuyor.

Üst Alt