GSC Haber - Demiral, Galatasaray’a Transfer Oluyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Demiral, Galatasaray’a Transfer Oluyor

Eskisi gibi hızlı değil. Agresif ve müdahaleli bir stoper ama savunma bilmiyor savunma lideri hiç değil. Ayağı zaten malum. Havada süper. Atalanta en az 15 ister. Maaşı da az olmaz. Çok daha iyisini alabilmeliyiz.

Ya ben bu forumu bazen anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Senin liginde 8+3 gibi saçma bir sistem var sen olabildiğince yerli kaliteni arttirman lazım ama bizimkiler merih beğenmiyor.
Neymiş eskisi gibi değilmiş.
Eskisi gibi olsa alabilecek misin?
Savunma yapamıyormuş dedikleri adam juventus görmüş yillarca serie a'da oynamış birisi ama savunma yapmayi bilmiyor.

Felix'e bile burun kıvıran oldu balon dediler. Peki bu adam neyin balonu? "Dünyanın en iyi futbolcusu olacak" dediler bu çocuğa yani çıtaya bak yıldız adayi felan değil direkt messi'nin felan veliahti bunu da beğenmediler.

Zaten geçen transfer dönemi icardi'ye de gelmesin diyenlerle doluydu

TFF kimse düsmesin diye bulusurken belki yabanci sinirini da konusur. O meetingden önce bol bol, biz x milli oyuncuyu istiyoruz haberi paylassin Nevzat. Göt korkusundan 8+6 dan 9+5 olur

Ya ben bu forumu bazen anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Senin liginde 8+3 gibi saçma bir sistem var sen olabildiğince yerli kaliteni arttirman lazım ama bizimkiler merih beğenmiyor.
Savunma yapamıyormuş dedikleri adam juventus görmüş yillarca serie a'da oynamış birisi ama savunma yapmayi bilmiyor.

Felix'e bile burun kıvıran oldu balon dediler. Peki bu adam neyin balonu? "Dünyanın en iyi futbolcusu olacak" dediler bu çocuğa yani çıtaya bak yıldız adayi felan değil direkt messi'nin felan veliahti bunu da beğenmediler.

febe alacak bunu

Sameti de Rize ye verirler
Fatih Terim Galatasaray GIF - Fatih Terim Galatasaray Hayır - Discover &  Share GIFs

samet akaydın falan alacan bunlara müstehak

Üst Alt