Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek"


Cevap: Demirören : 22 Mart tan önce karar verilecek.Söylenildiği gibi Fener'in şampiyonluğunu elinden alsın yeter.
 
Cevap: Demirören : 22 Mart tan önce karar verilecek.Artk küme düşme felan beklemeyin. Uefa cezalarına hazır olmakta fayda var.
 
Cevap: Demirören : 22 Mart tan önce karar verilecek.---Biraz tuhaf olmazmı bu...Madem suç var ortada cezası olması gerekmezmi...Fener enselenmeseydi ne olacaktı peki...O zaman cebe girecek trilyonlar tarihe yazılacak başarılar alınacak oyuncular ( ki belki birçoğunu bizim elimizden kapacaklardı) herşeyden önemlisi manevi burukluk ve yara ne olacaktı...Bence bu gidişle " hadi tamam itiraf et valla bişi yapmıycaz" a gidiyo bu iş...

Söylenildiği gibi Fener'in şampiyonluğunu elinden alsın yeter.
 
Cevap: Demirören : "22 Mart tan önce karar verilecek"Bu adam bize play-off öncesi karar verilecek,Trabzon'a kupa sizin,Fenerbahçe'ye mahkeme sonunu bekleyeceğiz dedi galiba. :90:
 
Cevap: Demirören : "22 Mart tan önce karar verilecek"Fb - puan ;

Sivas - puan ;

Miy - puan ;

Bjk az miktarda - puan ;

Ts az miktarda - puan ;Fb'nin geçen seneki şampiyonluğu iptal ; elde ettiği maddi kazancı geri verecek .TFF muhtemelen bu kararları alacak gibi .Daha sonra da fb CAS davası dolayısıyla UEFA tarafından Avrupa'dan 2-3 yıl men alırsa ; ben tatmin olurum .Hem şike tescillenmiş olur , hem de küme düşmüş gibi maddi-manevi zarar görürler . Avrupa kupalarına katılana kadar ne adam gibi yabancı oyuncu transfer edebilirler , ne de TR içi yerli oyuncular ilk olarak Fb'yi tercih eder .
 
Cevap: Demirören : "22 Mart tan önce karar verilecek"küme düşme beklemiyorum fb'nin şampiyonluğunu elinden alsınlar -20 puan falan da ceza versinler dünden razıyım.
 
Cevap: Demirören : "22 Mart tan önce karar verilecek"Bu adam hiçbir takıma zerre ceza veremez MAA'dan da beter olacak bu adam bana göre.İnşallah yanıltır beni.Ulan şu Avrupa yolumuz haksız yere kapanmasında ne halt yerseler yesinler umrumda değil artık.
 
Cevap: Demirören : "22 Mart tan önce karar verilecek"Play off un dışında kalsınlar yeterlidir . Küme düşme vermez
 
Cevap: Demirören : "22 Mart'tan önce karar verilecek"Tüpcü ; sike yapan +30 puan , teşvik yapan +15 puan verecek , şike ve teşvik yapmayan -30 puan silecek oyle karar verecek
 
Üst Alt