Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek"

Cevap: Demirören: "22 Mart'tan önce karar verilecek"

düşme değilde eksi puan verecekler büyük ihtimal, neden çünkü ligi lider bitirip kazara play off larda şampiyon olamazsak isyan çıkar tff binasını yıkarlar lig tv ler iptal edilir bunu göze alamazlar

aynen olurda şampiyon olamazssak lig tv ummadığı zararı görür...ben 1 Galatasary lının bile bir daha lig tv ye abone olacağını düşünmüyorum..adamlar hem şike yapacak,hemde oynamayı hak etmediği sezonda şampiyon olacaklar.o kumarı göze alamazlar

22 martdan önce hiçbişey olacağı yok. Hatta tansiyonu iyice düşürüp, olası bir derbi galibiyeti ile fenerlileri balıklaştırıp lay lay loy bir UEFA kongresinin geçmesi isteniyor. Platini giderayak golü atacak umarım. Ne olacaksa bence kongreden sonra olacak.

22 Mart'tan önce diyerek 21 Mart saat 23:59 u kastetmesin bu yıldo.

UEFA Kongresinin Türkiye'de düzenlenecek olması kötü oldu.

Adamlara burada yalakalık yapacaklar. Büyük ihtimal rüşvet vb. şeyler teklif edilecek.

Bu nedenle kuşlara ciddi cezalar verilmeyecek gibi.

Olay FİFA ya yansırsa önemli kararlar alınabilir.

7 gun kaldi, Demiroren yerin dibine girdi herhalde. En ufak bir hareketlilik yok, ilginc.

UEFA Kongresinin Türkiye'de düzenlenecek olması kötü oldu.

Adamlara burada yalakalık yapacaklar. Büyük ihtimal rüşvet vb. şeyler teklif edilecek.

Bu nedenle kuşlara ciddi cezalar verilmeyecek gibi.

Olay FİFA ya yansırsa önemli kararlar alınabilir.

Bu tam anlamiyla angut yorumu olmus afedersiniz. Rusvet falan teklif edecekler oyle mi? Onu yapmaya kimsenin g.tu yetmez, basbakan dahil. Ayrica Turkiye'de olacak olmasi cok iyi. Bu is Turkiye meselesi olmaktan cikti, ULUSLARARASI bir meseledir bu. Tatmin edecek cezalar verilmedigi taktirde gecmiste sikeye karismis olan kulupler, ulkeler, federasyonlar ne yapar sizce? Bana x yapin dediniz ama adamlara birsey demiyorsunuz demezlermi? Dava acmazlarmi? Acarlar. UEFA diye birsey kalmaz ortada.

biz yenersek ceza verirler.yenilirsek vermemeye çalışırlar

etik kurulu çıkıp sahaya yansımış hiçbirşey yok diyecek ve yargı kesin kararına göre değişebilir diye not düşecekler ama bu tr içini çözecekelr ama uefa ve fifa ne diyecek bilemiyorum. Uefaya pek güvenim yok açıkçası.Tüpçü ortalığa çıkmıyor hem derbi hem bjk başkanlık seçimi kamuoyu demiröreni aramıyor şuan tam istediği gibi ilerliyor etik kurulları kendince çalışıyor falan filan. Ulan adamların yaptığı yanına kar kalacak ve aklandık diye sağa sola daha çok saldıracaklar.

Fenerbahçe yenerse 3 puanını silerler ceza verirler.

Biz yenersek, bize -9 puan Fenere ise 0 puan cezası verirler.

Tahminim bu yönde.

Bu eziklere ceza verilmemesinin ardında yayıncı kuruluşta var.Bunlar son dakikaya kadar maçlardan parayı kaldırmaya çalışıyorlar.Lavuklar her türlü pisliğe bulaşmışlar hiç oralı değiller.Bu reziller aradaki puan farkının kapatılması için her türlü numara yaparlar.

Bu eziklere ceza verilmemesinin ardında yayıncı kuruluşta var.Bunlar son dakikaya kadar maçlardan parayı kaldırmaya çalışıyorlar.Lavuklar her türlü pisliğe bulaşmışlar hiç oralı değiller.Bu reziller aradaki puan farkının kapatılması için her türlü numara yaparlar.

34.hafta bittiği anda ne olursa olsun lig tv mi iptal ettiricem..isterse play off a 20 puan farkla başlayalım...Galatasarayı seven herkesin bunu yapmasını bekliyorum

Ne ezikbahçeymiş bunlar be.Aylardan beri Türk futbolu yerlerde sürünüyor,karar vermesi gerekenler ortalarda yok.Ben hala ümidimi yitirmedim.Bu saatten sonra tff ne demiş önemli değil.Önemli olan UEFA yada FİFA'nın yazdığı ceza.Bu ezikler Bank asya'yı arayacak hale gelecekler.Maa bunları niye düşüremedi.İşin içinde iş var,bunu bir kenara not edin.

Üst Alt