Demirören: "İddianameden sonra futbol biter" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"

Cevap: Demirören: "İddianameden sonra futbol biter"

ortada futbolmu var. şike hala devam ediyor. beşiktaş sivas macındada şike vardı. o mahmut boz denen adam şike soruşturmasında salmışlardı. sacma sapan penaltı verdi kuddusi. kırmızı kart gördü. adam yere bakıp gitti yahu.

Futbol oynasaydınız lan o zaman.Bu şerefsizler böyle konuşuyor ya hepten ayar ediyorlar adamı.

Abartı değil yemin ediyorum yazdım ama yine yaziyim.Aziz Yıldırım,Mahmut'a "o.ç" diyor Mahmut "abi" diyor.İnsanlar bu kadar mı aşşağılık olmaya başladı.?Düşündükçe ben delleniyorum.

Ne Azizmiş arkadaş adamın anasına bacısına küfrediyor adamlar el pençe divan duruyor.Ben anlamadım bunlar nasıl insan içinde geziyor bu M.Ö görevini bırakırken namusumla bırakıyorum falan demiş hacı neyin namusu???

Ne Azizmiş arkadaş adamın anasına bacısına küfrediyor adamlar el pençe divan duruyor.Ben anlamadım bunlar nasıl insan içinde geziyor bu M.Ö görevini bırakırken namusumla bırakıyorum falan demiş hacı neyin namusu???

kendi kicini kurtarmis ya :D anasini avradini vermis onun yerine (töbe töbe).... ne adamlar varya ...

Herkez gider biz kalırız, biz GALATASARAY'ız dedigimizi hatırlıyorum. Sizde hatırlıyor musunuz Cimbomdaşlarım?

Çünkü namusluyum demek namussuzluğun, dindarım demek dinsizliğin , ahlaklıyım demek ahlaksızlığın, bayrak-vatan-millet demek vatana ihanetin paravanı oldu bu ülkede!

Şu herif yüzünden bizim başımıza da bişey gelecek diye korkuyorum

insallah azize ve bu balina gibilerini bir daha görmeyiz. hem türk futbolu GALATASARAY'in sayesinde nasil kalkindiysa yine bizim sayemizde bir yerlere varacaktir sizden zataen hayir yok ve zamaninizi dürüst ve adam olmaya harcasaniz cok daha güzel olur.

Üst Alt