Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Cevap: Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Ülke menfaati gerektiriyorsa yapacağız

yoksa bu TFF düzelmeyecek asla biz olmadan.

Ünal Aysal gibi bir Baskan oraya oturursa Her Galibiyetimizi artik ÜNAL AYSALA yazarlar... Artik her haftasonu eziklerin cenesini dinle.

Beni su durumda sadece ve sadece GALATASARAY ilgilendiriyor bu kadar Pislik sogutu beni artik cok seyden... Bir sevdigim Futbol vardi onuda bana artik iskencege cevirdiler.

Onurlu insanlar istifa eder diyeceğim de onurlu insanlar bu pisliği temizlemekle hiç uğraşmaz zaten!!!

Açıklamayı yaparken o kadar şerefli gelmedi bana sanmam istifa edeceğini..

Şimdi bu tüplerle içiçe olduğu için aynı sanayi tüpü.Bu lavuğu bir kaç ay florya Metin Oktay tesislerinde kampa almakta yarar var kanaatindeyim.Galatasaray'lıların arasında toplumu aldatmamayı,gözümüzün içine baka baka yalan konuşmamayı,şerefli olmayı,suçluları suçsuz gibi göstermemeyi öğrenebilirse ne mutlu bize.

[video=youtube_share;fwItNhDVj6E]https://youtu.be/fwItNhDVj6E[/video]

Allah ım ne olur şu adama ettiğim hakaretler için bana günah yazma :)

Önemli olan ettiğin küfürler ahirete yansımış mı? Yansımamışsa sorun yok. Ayrıca küfürler teşebbüs aşamasında kaldığına göre günah sayılmaz. Gerçekte; annesi ile bir yakınlık kurmayacağına göre bu sadece teşebbüsün teşebbüsüdür.

[video=youtube;_PgF-O2KP4E]https://www.youtube.com/watch?v=_PgF-O2KP4E[/video]

Bizi şeytandan kurtaracak bir hayalet sürücü lazım :)

git tüp satan yeter artık şu türk futbolundan çek elini ayağını git fenerine başkan ol

Üst Alt