Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Cevap: Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Defol git Türk futbolundan Allah'ın belası herif.. Türk futbolunda fenerbahçe başkanlığından başka bir yerde görmek istemiyoruz seni..

tüpcü hayatta gitmez o kimin kuklasi hepimiz iyi biliyoruz,o emir gelmedikce bir yere gidemez,türkiyeye ceza gelirse daha tüpcüyü kalkan olarak kullanacaklar hemen kimi istifa ettiriyorlar,önce yumruklari iyice yesin sonra baskasini koyarlar oraya.

Bu serefsizin Istifa etmeyecegini hepimiz cok iyi biliyoruz bosuna heveslenmeyin derim...

bjk taraftari yeter yeter demekten madara oldu.... istifa etimi??? yoooo... adam... sey parton bu hayvan tff baskanligina göz dikince bjki birakti :D yahu ne kadar yüzsüz serefsiz namussuz bi yaratikmis bu ya... benim bi köpegim vardi yemin ederim bundan gururluydu...

Bu serefsizin Istifa etmeyecegini hepimiz cok iyi biliyoruz bosuna heveslenmeyin derim...

bjk taraftari yeter yeter demekten madara oldu.... istifa etimi??? yoooo... adam... sey parton bu hayvan tff baskanligina göz dikince bjki birakti :D yahu ne kadar yüzsüz serefsiz namussuz bi yaratikmis bu ya... benim bi köpegim vardi yemin ederim bundan gururluydu...

desene anca basbakanliga göz dikerse birakir tffyi. Yada UEFA/FiFa baskanligina.

Ağzından bal damlıyor.. :D

Memleket Muppet Show karakterleri dolu. Bu adama laf atılması anlamsız. Kurabiye canavarında ahlak arıyorsun, onun içindeki elde ara ahlakı namusu vicdanı adaleti kalkınmayı vs.

Dünyanın hiçbir yerinde 'Suç işleyenlere cezalarını vermemek üzere göreve geldiğini' kendi ağzıyla deklare eden bir yönetici bulamazsınız. Adamı akli denge testine sokarlar. Ciddi bak.:) Hatta kurabiye canavarına bunu kendiniz söyletseniz TV'dan programınız kaldırılır çocukların adalet duygusunu zedelemekten.

Düşün bu adam onu canlı yayında tüm Türkiye'ye söyledi.:) Kuklacı hala çok rahat ama di mi? Canım kuklacım benim bi tane o, cennetin tek koruyucusu,adaletin Hz.Ali yansıması, ahlağın Peygamber versiyonu o kuklacı, efendimisss, Allah zeval vermesin.Kaka tüpçü, pis MAA.

yavaz yavaz pislikleri ortaya cikarsa bu demirörenin gör bak kalabiliyormu orda kalamiyormu, arkasinda kim olursa olsun mecburen gider.

ben birakacak dedim hep. onun TFF deki amaci belliydi. bjk baskanligini daha cok seven birisidir asla tff baskanligi icin degistirmez. kisa süreligine bjk baskanligindan ayrildi okadar.

simdi istifa eder ben yapacagimi yaptim bundan sonra ne halt yerseniz yeyin der tamam.

serefsiz kelimesini eksik etmeyelim bu domuzun konularinda

SEREFSIZ

olum bu ne lan.süreci uzatacam diye süreci batırıp istifa ediyo herkes...şimdi şaka gibi yeni bi başkan seçip tekrar etik kurulu oluşturup rapor hazırlamaya kalkarsa kimse merak etmesin ben bombayı vücuduma bağlar tff binasını tüm godomanlar yalı çocukları ve ali koç aziz yıldırım nihat gibi adamlar varken patlatırım..ben bu oyunu bozarım tasalanmayın :D

şu an ikinci bi operasyon ne iyi gider varya. tüpcü, halil, havhav, hurma, hacı nihat.

olum bu ne lan.süreci uzatacam diye süreci batırıp istifa ediyo herkes...şimdi şaka gibi yeni bi başkan seçip tekrar etik kurulu oluşturup rapor hazırlamaya kalkarsa kimse merak etmesin ben bombayı vücuduma bağlar tff binasını tüm godomanlar yalı çocukları ve ali koç aziz yıldırım nihat gibi adamlar varken patlatırım..ben bu oyunu bozarım tasalanmayın :D

bekle bende geliyom renktas :D isimizi saglama alalim :D

özgener

maa

demirören

cavcav

gümüşdağ

hurma

h.ünal

ben olsam sırayla bunları seçtiririm lan süper olur

bıraksada bi bok olmaz

yerine gecicek kisi de digiturk mafyasına boyun egecek, hukumet bişey yapmadıktan sonra nolabilir ki ? hukumet izin veriyor bunlara.

En sonunda koltuğa Ünal Aysal ı oturtacaklar ya

GS yi düzelttiği gibi TFF yi de nizama sokacak

bizi öksüz bıraktıracaklar :(

Üst Alt