Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Cevap: Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Mehmet Ali Aydınlar'ın TFF başkanı, Yıldırım Demirören'in Kulüpler Birliği başkanı olduğu; Türkiye'nin en büyük iki kulübünden birinin şikeden yargılandığı, başkanı da dahil olmak üzere birçok yöneticisinin hapiste olduğu; adalet ve dürüstlüğü bir kenara bırakarak kasasına girecek üç kuruşun hesabını yapan, bunun için her türlü yanlışın altına imza atabilen Anadolu Kulüpleri'nin olduğu bir futbol camiasının içerisindeyiz.Böyle bir ortamda hiçbir kuruma ve kişiye güven duyulamaz.Türk futbolu uçuruma doğru sürükleniyor ama başımızdaki yöneticiler bunun farkında değil.

bunlara dur diyecek kimse yok mu allah askina. bizim yonetim tepki gostersin.

olamaz boyle bir sey. serefsiz MAA zaten sene sonuna kadar karar vermeyecegiz diyordu. iste o zamana kadar yasayi, maddeyi falan degistirecekler demekki.

rezil herifler!!!!!

umudum, su an sadece savci bey. insallah su iddianame yi cabuk cikartirda, butun rezillikleri hemen ciksin ortaya bu eziklerin.

asıl şimdi görelim şerefli beşiktaş taraftarını.

El ele verdiler namussuzluğun,hırsızlığın devamını sağlamaya çalışıyorlar.Destek veren anadolu kulüpleri 2 3 seneye düşme potasında alehlerine olan kararlarda ağlarlar dururlar artık.

Yabancı basında Türkler bununda üstüne örter manşetleri atıldığında hadi canım demiştik.Ama adamlar bizi bizden daha iyi tanıyorlarmış.

Yazık.

Ne büyük rezillik arkadaş ya..

Allah gün yüzü göstermez inşallah bu kepazeliği bize yaşatanlara..

Paramızı verinde namus haysiyet şerefin canı cehenneme demiş

Demirören

şiketaş, şikebahçe el ele bank asyaya.

[video=youtube;zQasV-pBWS8]https://www.youtube.com/watch?v=zQasV-pBWS8[/video]

avrupa da besiktasi da destekliyordum, ulke puanimiz icin.

ne deyim ben sana tüpcü......

avrupa da besiktasi da destekliyordum, ulke puanimiz icin.

ne deyim ben sana tüpcü......

Cevap: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

yunanistan da böyle birşey yaptı, küme düşürmesi gerekirken, kurallarda böyle madde varken, küme düşürmemek için maddeyi değiştirdiler. Sonuç; UEFA düşürdü ve avrupa kupalarına men cezası verdi. Bunu bile bile kuralı değiştirmek ateşle oynamak demektir. Ayrıca, kanun belli, bunu yapan takımın da cezasını çekmesi gerekir. Bu fener olur biz oluruz farketmez. kim yaptıysa cezasını çekmeli
.

hyurekli haluk yurekli

YamanAkinci tarafından

58. madde (küme düşmeyi kapsayan) kaldırılmasına karşı çıkan 4 kulüp var gs ts ordu ve ankaragücü...Kararı federasyon yönetimi verecek.

gs destek vermeden nah karar alır tff .

iç sorun değil çünkü bu , bu 4 kulüp uefa ya bir şikayet ederse , yiyorsa onaylasın bakalım tff.

ulan nasıl bir ülkedeyiz ya , neyi tartışıyoruz . allah kahretsin hepinizi bee .

Hiç şaşırmadım! Ne de olsa bu da Yıldırımgiller familyasına ait...

Galatasaray ve Trabzon karşı çıkarken alırlarsa büyük olay olur demedi demeyin.Bence alamayacaklar bu kararı..

Yildirim Demirörenin kendi takimi sikeci, Fenerbahce'yi kurtarmakdan ziyade kendi dötlerini kurtarmak istiyor. Yildirim Demirörenin davranislari Besiktasin Sikeye 100% dahil oldugunu demekdir. Hem Fenerbhace hemde Besitkas Bank Asya yolculari, normalde. Ama Türk Futbolun en büyük pisligi MAA hepsini kurtaracak. Adam kisa sürede Futbolun icinde etti.

hyurekli haluk yurekli

YamanAkinci tarafından

58. madde (küme düşmeyi kapsayan) kaldırılmasına karşı çıkan 4 kulüp var gs ts ordu ve ankaragücü...Kararı federasyon yönetimi verecek.

gs destek vermeden nah karar alır tff .

iç sorun değil çünkü bu , bu 4 kulüp uefa ya bir şikayet ederse , yiyorsa onaylasın bakalım tff.

ulan nasıl bir ülkedeyiz ya , neyi tartışıyoruz . allah kahretsin hepinizi bee .

Dört takım da vazgeçmeyecek takımlar. 14 takımla alsınlar bu kararı da Yunanistan Ligine dönelim, 5 yıllık men cezaları, amatör kümeye yollanan takımlar.

orduspora da helal olsun .

adamlar daha yeni tsl ye çıktı , paraya ihtiyaçları yok mu ? belki de en fazla onların var . ama sindirilemeiler , bjk gibi çakma değil , gerçek bir büyük takım gibi davrandılar .

bundan sonra benim için 3 büyük kavramı , gs ts ve ordu'dur . umarım bir gün şampiyon olurlar .

Tüpçünün haysiyeti ters geliyormuş o yüzden aldırmış seneler önce :eek:

Üst Alt