Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Cevap: Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Turk futbolunun uzerine uzerine s.ciyorlar, kafasina kafasina is.yorlar, izlenmez artik bu pislik ve mikrop yuvasi lig.

Beşiktaş'lı olsam aşırı utanırdım ve Demirören gidene kadar Beşiktaş'lılığımı dondururdum.

Allahım ne olur Bjk de suçlu bulunsunda

Fifa şunlara bi kitlesin

Eskiden Bjk yi şike olayında aklanır diye beklerdim,şimdi en az Fener kadar beddua ediyorum

Beşiktaş'lı olsam aşırı utanırdım ve Demirören gidene kadar Beşiktaş'lılığımı dondururdum.

öyle deme bi küyedi daha alır bashganları , taraftarı da beşiktaşlı duruşunu sergiler ; vücudu belden 90 derece öne doğru kırıp , arkaya bir fbliyi geçirmek suretiyle ...

@TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel

TFF istediği gibi kulüpleri düşürmesin UEFA ya katılamıyan takım şikeden dolayı o Devletin YÜZKARASIDIR avrupa futbolunda.

Uefa Fifa ulusal ligleri pek iplemez kendi organizasyonlarına bakar malesef.

Tüp kafa düne kadar fenerle papazdı şimdi kankamı oldu? Tüp beynine tüküriyim senin.

Söylüyecek birsey bulamıyorum,Bunlar para icin neyse gerisini getrmiyim:mad:

Yanlız eğer yargılamada suçlu bulunursa ki zaten suçlu,ceza verilmese ülke olarak yandığımızın günüdür.Fifa,uefa tepemize biner valla.Verirler kallavi bir ceza ülke olarak alttan kalkamayız.O zaman da bu şerefsizleri vatan haini olarak ilan ederiz.

Eger küme düsmeyi kaldırsınlar bir daha mac seyredersem serefsizim:mad::mad:

Ayıp ya,Hic mi seref yok sizde,Gecenlerde Rıdvan söyle birseyler sölüyordu;Baskan ne yapmıs,adam mı öldürmüs,ırza mı gecmis!

Lan seytan Rıdvan, daha ne yapsın,Kul hakkı yiyor,Oyuncuların cocuklarına götürecekleri ekmek parasından caldı Aziz,Daha ne olsun:mad:

Küme düsmenin kaldırılmasını düsünmek bile haysiyetsizligin daniskasıdır:mad:

Öbür tarafı hic düsünmüyorlar mı acaba!Hadi burda allem etttiniz kallem ettiniz kurtuldunuz,Ya sonrası:eek::mad:

Aykut Kocaman:Boynumuzda iple dolaşıyoruz

Şükredin yoksa belediye zehirliyor

Besiktas baskanı da hikaye anlatmısın bu insancıklara,Kupayı geri ieda ettin de ne oldu,gerci orası bile mechul...Egerki Arvupa maclarına da cıkmasaydın o zaman mert oldugunuzu anlardım...

Üst Alt