Demirören, kupayı iade etme kararı aldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

Cevap: Demirören, kupayı iade etme kararı aldı

FLAŞ, FLAŞ, FLAŞ.... Fenerbahçe, Beşiktaşın iade ettiği Türkiye Kupasını alabilmek için tüm birimlerini devreye soktu :weqweq:

Ali Sami Yen'e ve engelsiz aslanlara küfür eden çarşı'yı da tebrik ettiniz mi arkadaşlar!?

Orada Beşiktaş taraftarına tek kelimemi çıkart...

BEN ADİLERİN ADİSİYİM DİYE BURADA BAŞLIK AÇIP BAĞIRMAZSAM ADAM DEĞİLİM...

Alemdar ;

O yazdigin kelime Adali ve Havutcu'ya yonelik olabilir, ama yazin bu forumda is'e cemaat'i karistirmis bir taraftara yazili. "Ulan serefsiz peki bize niye yapilmiyor" dersen o kiseye hitap etmis gibi oluyorsun.

antudan bu durum için yazanları görseniz hakikatten dersiniz ki fenerliler için onur şeref grur felan hayatta olmayacak şey.

beşiltaşın kupayı vermelerinden dolayı enayi diyenler bile var.

bjk ye helal olsun.bizim büyüklüğümüz kupa,şampiyonluk değil deyip şampiyonluk kupası için şike yapan ve de geri verme onurunu gösteremeyen onursuz fenerbahçelilere kapak olsun!.

Helal olsun şapka çıkarılır. Beşiktaş taraftarı karakterli duruşunu zaten hep gösteriyor... Bu karar hiç şaşırtmadı beni. Umarım birilerine de ders olur... Hala koyduk mu diyor beyinsiz fenerliler... pes artık :)

Alemdar ;

O yazdigin kelime Adali ve Havutcu'ya yonelik olabilir, ama yazin bu forumda is'e cemaat'i karistirmis bir taraftara yazili. "Ulan serefsiz peki bize niye yapilmiyor" dersen o kiseye hitap etmis gibi oluyorsun.

Birincisi benim cemaate olan sinirimi buradaki çoğu arkadaş bilir...

Kendilerine tamamen uzağımdır...

İkincisi beşiktaş'lı taraftarlara asla böyle bir şey demediğimi ifade ettim...

Bana olabilirle gelme...;)

Zira ben orada genelleme yaparken taraftar babında fenerli bir kaç mala dedim...

Cemaat mevzusuna hiç girmeyelim...

Cemaat mevzusunda en çok yanan benim...

Bilgin olsun...

Bir daha beni tanımadan mesajlarıma cevap verme hissiyatına kapılma rica ediyorum...

Anladın mı Güzel kardeşim...;)

Helal olsun da.

İnsan biran olsun düşünmeden edemiyor,Demirören bizim haberimiz yoktu demeye getirip düşmekten yırtmak için mi yapıyor...Şeytan kötüyü düşündürüyor naparsın:D

Yüzsüz fenerliler Süper kupayı ister şimdi.

Bu arada fenerbahçe kulübün de bir gram şeref, haysiyet ve onur yok olduğunun bir ispatı daha.

Bu arada Beşiktaş Türkiye Kupasında şiek yaptığı için ligden düşmez. Ama Türkiye kupasından men kararı çıkar uzun bir süre.

Tebrikler Beşiktaş. Şimdi sayın federasyon başkanım kanıtınız yok ama kupanız oldu elinizde görebiliyo musunuz ?

Hiç birşey olmamış gibi devam mı?

Bu kararla Beşiktaş 31 Temmuz 'daki maçın anlamsızlığını da resmileştirmiş oldu.

Hatta maça da çıkmamaları lazım, bu kupayı tek başına FB nin kucaklaması lazım. Şike kupası onlara daha çok yakışacak gibi görünüyor.

Bu arada Beşiktaş Türkiye Kupasında şiek yaptığı için ligden düşmez. Ama Türkiye kupasından men kararı çıkar uzun bir süre.

Hazırlık maçında Cemal Nalgayı oynattık diye düşmekten beter olduk.. Bu işler kategoriye bakmaz.. Her türlü şikeye karışan takım bir alt lige düşürülür..

Aptallığın sınırlarını zorluyorlar:) 1.5 haftadır şike iddialarıyla çalkalanan kulüp kendileri değil zaten.Başkanları,asbaşkanları da girmedi içeri.

Dostum yemin ederim ALLAH YUKAR'DA ağzım açık okuyorum yorumları !!! Sanki hiç şike ile isimleri geçmedi başkanları içeri alınmadı modundalar. İnanılmaz bi forum orası, ruh sağlını yok ederler

Aynı konuya yapılan bi ibretlik yorum daha ve yarın için psikolok'tan randevu aldım kartal devlet hastanesinden.

Bu tezgaha düşmemek lazım‚

Biz iade ettik‚ sizde edin diyecekler.

Biz çiğ yemedik ki‚ karnımız ağrısın...

Ayrıca‚ biz şikeden değil‚ siyasiden yatıyoruz

Üst Alt