Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Cevap: Demirören: "Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Yildirim Demirören'e sorular: neden bu kadar cok oyuncu kiraladiniz? Düsme korkunuz mu var? Eger düsersek oyunculari göndermesi kolay olsun diye mi bu kadar oyuncu kiraladiniz?

Ersnt'in cebinden çıkaramayacağı adam yok bu ligde.B*k atacağız diye abartmayın beyler. :eek:

Ernst 3 yıllık kebap gibi kontratı kaptığından bu yana ortalarda gözükmüyor pek. Yürekten oynayan, hırs küpü Ernst'in futbolculuğu kapı gibi kontratı çakıp yerini sağlamlaştırana kadarmış. Adam akıllı tabii. Artık kasmasına gerek yok. Sahada yürüse de, yerine Aurelio oynasa da farketmez.

ya renktaşlar etmeyin beşiktaşa 2. lig takımı muamelesi yapıyorsunuz

çok iyi oyuncular var beşiktaşta

ernst fernandes simao gözü kapalı gelsin diyeceğim oyuncular

daha bu isimler artırılabilir

ernst gecen sene naptı. ilk senesi neysede. nereye cebincen cıkarıyor yahu. melo juventusa 25 milyoın euroya gitti. ernst en fazla kac lira etmiş. ve kariyeri nedir?

Fernandes 18m'e,Quaresma 20 küsür m'e transfer oldu.Burada yürütülen tartışmada en çelişkili cevap seninki olmuş :D.

Fernandes 18m'e,Quaresma 20 küsür m'e transfer oldu.Burada yürütülen tartışmada en çelişkili cevap seninki olmuş :D.
ben ernst icin dedim. sen ernsti okadar abartırsan ben bunları söylerim. ersnt ilk senesinde mükemeldi. artık emekli kılıgına girmiş. ayhan olma yolunda ilerliyor.

Turkiye'nin en iyi kadrosu Kiev'den 4-5 yiyorsa en kotu kadrosu ne yer ? Yuksekten ucan kartallar oldugundan dolayi UEFA gruplarindan BJK'nin cikamamasini cani gonulden istiyorum . Zaten mantikli olarak dusununce de Kiev BJK'yi gecer o grupta cok rahat . Stoke City'den de icerde 1 disarda 0 puan alirlar . Soyle bir dusununce BJK o grupta 6-7 puan toplar en fazla . Bu da grubu 3. tamamlayip Super Lige direk katilma hakki saglar . Tabii o zamana kadar UEFA onlari atmazsa :) .

Sana değildi ama neyse
evilsmile.gif

Hadi ordan:asd:

Ben yabancı sınırı falan olmadan, transfer olarak düşünmeden sordum o soruyu. Melo gelirse Fernandes gidecek mesela. Hangisi daha iyiyse anlamında sordum.

Servet'i var ya Demirören havada kapar

Sabri'ye göbek atrsınız. Kim var sağ bekinizde. Biz defansa laf söylüyoruz diye sende giydirmişsin ama Sabri o giydirdiklerimizin içinde değildir.

Melo'yu istemiyor musun. Fernandes+Ernst=Melo

Selçuk'u zaten konuşmaya gerek yok

Eboue eyvallah beğenmişsin zaten

Kıyaslama yapalım o zaman hadi

Muslera > Cenk veya Rüştü

Servet > Egemen

Ujfa > Kim var burda her tarafınız stoper oldu

Eboue > Köybaşı

Sabri > Kim var burda bilmiyorum

Melo > Fernandes

Selçuk > Ernst

Kazım < Quaresma

Kanat almadık daha < Simao

Baros > Forvetleriniz

Turkiye'nin en iyi kadrosu Kiev'den 4-5 yiyorsa en kotu kadrosu ne yer ? Yuksekten ucan kartallar oldugundan dolayi UEFA gruplarindan BJK'nin cikamamasini cani gonulden istiyorum . Zaten mantikli olarak dusununce de Kiev BJK'yi gecer o grupta cok rahat . Stoke City'den de icerde 1 disarda 0 puan alirlar . Soyle bir dusununce BJK o grupta 6-7 puan toplar en fazla . Bu da grubu 3. tamamlayip Super Lige direk katilma hakki saglar . Tabii o zamana kadar UEFA onlari atmazsa :) .

yüksekten uçan kartallar mı yoksa siz mi belli oluo açık ve net :) fernandes+ernst = meloo :D wayyy bee.

yüksekten uçan kartallar mı yoksa siz mi belli oluo açık ve net :) fernandes+ernst = meloo :D wayyy bee.

Ben dedim Fernandes+Ernst= Melo diye

Kim yüksekten uçuyo acaba.

Furkan Sabri'yi almazmış bizden. Ulan Ekrem Sabri'den iyi mi?

Ernst dediğiniz adam ne yaptı ki bu zamana kadar. Geldiği devre oynadı geçen sene neredeydi.

Sizde abartma olayı tavanda işte. Quaresma 25, Almeida 15 edermiş. Ne 25i ne 15i yahu.

Ayrıca Ernst 32 - 33 yaşında Melo 28 yaşında.

eboue sağ bek için , orta saha da selçuk inan. ernst yavaş yavaş bitio artık. gerisine gerek yok

Gerisine gerek yok he:asd::asd:

Ekrem mi oynucak sağ bekinizde. Gerçi ben Ekrem > Sabri diyenleri gördüm

Ulan siz Avusturya - Türkiye maçında, Milli Takımda hiç BJK li yok ve Ekrem Avustura'lı diye Avusturya'yı tutmuş adamlarsınız.

Madem adamlarınız kaliteli de neden milli takımda bir tek Köybaşı var.

Valla "yerli" olduğu için Kazım'ı yine tercih ederim Quaresma yerine. Popülerlik falan değil öyle. Bal yapmayan arı. Keita bile daha yararlı oluyordu.

Bjk'dan alacağım isimler, Sivok - Pektemek- Köybaşı - Solaçık olmadığı için Simao.

Biz Fernandes'e kötü topçu demekdik zaten

Melo > Fernandes'dir

Sabri > Ekrem

Seçluk > Necip yada Ernst kimi istersen

Muslera > Rüştü yada Cenk

Servet > Egemen

Ufja > Sivok (Sivok kim lan)

Arda > Quaresma'ydı da Arda gitti işte. Neyse Quaresma'dan büyüğünü almak zor değil:asd:

Üst Alt