Denayer, Latovlevici ve Carrasso İmza Töreninden Açıklamalar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Denayer, Latovlevici ve Carrasso İmza Töreninden Açıklamalar

O nasıl tercüman arkadaş? "Adam oyun tarzını nasıl anlatırsın" cümlesini çeviremedi.

Adamın ilk yabancı dili Fransızcaymış ya, burayı okursa falan özür dilerim kendinden.

Fransızca'dan sonra İngilizce düşünmek çok zor derdi GS mezunu bi arkadaşım. Bu arkadaşın durumu hem öyle, hem de futbol terimlerine çok hakim değildi galiba.

Riva'nın başarısız satışı, Sneijder'in yollanması ve yapılan bilimum yanlışların ardından Dursun Özbek'in başkanlığı hakkındaki fikirlerim çok olumsuzdu. Birisi o gün çıkıpta bu fikirlerimin birkaç ay içinde değişeceğini söylese inanmazdım.

Şu an gerçek Dursun Özbek'in 3 ay önce uzaylılar tarafından kaçırıldığını, yerine kendilerinden bir üst düzey uzaylı koyduklarını düşünüyorum.

Mantıksız bütün işler ve basiretsizlik gitti bir anda efsane bir kadro mühendisliği ve istediğimiz, özlediğimiz tepki ve davranışları gösterebilme dirayetine sahip vizyon sahibi bir başkan ve idare şekli geldi.

Renkdaşlar biz topluca öldükte haberimiz mi yok bu yaşananlar gerçek mi?
.

Son düzenleme:
Cenk Arda icin yanip tutusuyordu, bu Dursun da istiyordu Arda'yi yanlis hatirlamiyorsam.

Eger Tudor veto ettiyse helal olsun bizi büyük bir yanlistan kurtarmistan olur.

Dursun Özbek'in Arda Turan açıklamalarını pek önemsememek lazım. İstesek de istemesek de Arda Turan Galatasaray'ın yetiştirdiği çok önemli bir oyuncu ve sağlam lobisi olan biri. Dursun Özbek ya da bir başka isim Arda Turan hakkında sıkıntı yaratacak açıklamalar yapmaktan kaçınır. Bu çok normal. Elbette Arda'yı öven, onu takımda görmek isterim gibi politik cevaplar verecek. Aksi durumda gereksiz tartışmalar ve polemiklerle hem takım, hem yönetim yıpratılır. Sözler değil, davranışlar önemli. Tudor da geldiğinden beri tutarlı davranıyor. Sıkı bir Sneijder hayranı olarak itiraf etmeliyim ki o konuda çelişen bir transfer yapmasını bekledim. Yapmadı. Bize saygı duyup tebrik etmek düşer. Dursun Özbek'in de Tudor'un arkasında duruyor olması çok önemli tabi.

Adamın ilk yabancı dili Fransızcaymış ya, burayı okursa falan özür dilerim kendinden.

Fransızca'dan sonra İngilizce düşünmek çok zor derdi GS mezunu bi arkadaşım. Bu arkadaşın durumu hem öyle, hem de futbol terimlerine çok hakim değildi galiba.
Çeviri tam bir faciaydı. Saha içi ve dışını içeride ve dışarıda olarak tercüme etti.

Asamoah sezon sonuna kalırsa bize yedirmezler muhtemelen devre arası alırız
Juve koparabildigi kadar koparmak ister uyanık klup

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Riva'nın başarısız satışı, Sneijder'in yollanması ve yapılan bilimum yanlışların ardından Dursun Özbek'in başkanlığı hakkındaki fikirlerim çok olumsuzdu. Birisi o gün çıkıpta bu fikirlerimin birkaç ay içinde değişeceğini söylese inanmazdım.

Şu an gerçek Dursun Özbek'in 3 ay önce uzaylılar tarafından kaçırıldığını, yerine kendilerinden bir üst düzey uzaylı koyduklarını düşünüyorum.

Mantıksız bütün işler ve basiretsizlik gitti bir anda efsane bir kadro mühendisliği ve istediğimiz, özlediğimiz tepki ve davranışları gösterebilme dirayetine sahip vizyon sahibi bir başkan ve idare şekli geldi.

Renkdaşlar biz topluca öldükte haberimiz mi yok bu yaşananlar gerçek mi?
.
Hangi başarısız satım
Muazzam paraya yapıldı ihale
Riva tek başına yetiyor borçları kapatmaya
Daha florya var

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt