deniz soydan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

deniz soydan

Bu arkadaş hakkında soruşturma talep ediyorum. Türkçeyi bu kadar iyi kullanması, efendiliği FB'li olmadığının ve de 2. üyelik olduğunun göstergesi. Adminlere de yürümüş. Şüphelendim açıkçası.

Bizimle bir ilgisi yok, hatta ben ihraç ettirdim başta sonrasında çok naif birisi diye tekrar açalım denildiği için açıldı.

Bu kadar rahatsız olunacak bir şey de yok yani, olur da rol kesiyor ve birine laf ederse ihraç edilir en fazla ne olacak.

Bizimle bir ilgisi yok, hatta ben ihraç ettirdim başta sonrasında çok naif birisi diye tekrar açalım denildiği için açıldı.

Bu kadar rahatsız olunacak bir şey de yok yani, olur da rol kesiyor ve birine laf ederse ihraç edilir en fazla ne olacak.

Gerçekten Fenerliyse GSC içinde paralel yapılanmaya gitmedik(ler)i sürece ve de efendiliğini bozmadığı sürece sıkıntı yaşamaz kimse.

Açıkçası bizden biri gırgır olsun diye açtı o hesabı bence. Makara hesabı.

Gerçekten Fenerliyse GSC içinde paralel yapılanmaya gitmedik(ler)i sürece ve de efendiliğini bozmadığı sürece sıkıntı yaşamaz kimse bence de.

Açıkçası bizden biri gırgır olsun diye açtı o hesabı bence. Makara hesabı.

Sanmıyorum çünkü ilk mesajı dün Real başlığınaydı, mesajları denetlemeden geçiyordu bir sıkıntı olduğu farkedildiği için.

Adminler fenerli arkadaşı kabul ettiyse ve başlıkta ismiyle açılmış olduğuna göre.

@Deniz Soydan

Bizde gelenektir. Kırmızı koltuk olayı vardır. Geleneğimize saygı duyacağızdan eminim.

GSC'nin birinci sinif trollu olacaktir kisa surede

Forumdaki kaostan yararlanip tarafini dogru secerek dusmanlarini eleyecek 1 karaktere benziyor

En sonunda forumun zirvesinde yalniz kalacaktir

Üst Alt