Derbide Yapılacak Kareografi


Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi HazırlığıUltraslan'ın bu camiaya zarardan başka verebileceği hiç bir şey kalmamıştır.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi HazırlığıUltraslan'ın bu camiaya zarardan başka verebileceği hiç bir şey kalmamıştır.Ultraslan zarar veriyor, Adnan Polat zarar veriyor, Hagi zarar veriyor, Liseliler zarar veriyor, Futbolcular zarar veriyor, normal taraftar zarar veriyor..Lan bu takima katki veren bir tane adam yokmu bu camianin icinde?
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi HazırlığıTakımın iddası yokken, Bursa, Antep, Olimpiyat ve son olarakta Ankara'ya deplasmana gitmeleri güzel bir durum onlarda gitmese maçlara boş tribünlere oynayacağız heralde. Kareografi konusunda zaten ülkenin en iyisi konumundayız. İnşallah düşündükleri gibi 50000 kişi maça gelir.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi HazırlığıAman ha.. Başlığı hemen düzeltin..UltrAslan olmalı.....
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığıburada baya ultrAslan düşmanı varmış..kendiniz maca gitmezsiniz gidenede laf atarsınız..
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığıburada baya ultrAslan düşmanı varmış..kendiniz maca gitmezsiniz gidenede laf atarsınız..

Ultraslan'ın düşmanı değilim ama sevmiyorum da, ayrıca Galatasaray'a zarar veren hiçbir şeyi de destekleyemem.

Ben İstanbul'da oturmuyorum, fakat ne zaman İstanbul'da bulunsam mutlaka o haftaki maçlarına giderim, ayrıca Adana'ya yakın illerdeki maçları da kaçırmam.

Ve her zaman kendi biletimi de kendi paramla alırım.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığıne yapacaklarmıs???"koltukkıran" balesi mi??koreografi için yanlış maç seçmişler...

şu anda koreografi zamanı değil..."ekmek bulamıyorsan pasta ye" gibi birşey olur bu...
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi HazırlığıBU MAÇ TAM DESTEK ZAMANIDIR.herşeyi 1 günlüğüne kenera bırakıp tamına sonuna kadar destek olmalıyız.Şahsım adına Ayhan AKMANA bile destek vermeyi düşünüyorum. ( Ayhanı ne kadar sevdiğimi bilen bilir:) )
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultraslan'dan Kareografi Hazırlığıburada baya ultrAslan düşmanı varmış..kendiniz maca gitmezsiniz gidenede laf atarsınız..Burada bir Taraftar Gurubu düşmanlığı yok... Tepki var..!Tepki kime..??? UltrAslan'a...Neden....???Yönetim istifa diye slogan atanları susturdukları için...

Yanlış kişileri yuhaladıkları için.....

90 dakika boyunca arabesk söyledikleri için....

Binlerce üyeleri olmasına rağmen yeni sloganlar üretmedikleri için...

Varsa yoksa " Cim bom bomum benim, biricik sevgilim..............."İş işten geçmiş herkes gitmiş takı maf olmuş şimdi Yönetim istifa diyorlar....Bu bir Tepkidir, düşmanlık değil....
 
Cevap: Fenerbahçe Maçına Ultrasladan Kareografi HazırlığıAçık açık karaografi hazırlığı yapıyoruz.150 kişi vardıyalı çalışıyor..50.000 kişiyi kapsayacak.Takıma destek vereceğiz diye söyledi.Hala başka şeyler yazılıyor.

Niyetim konunun içine etmek değil,Renkdaşlarımızın yanlış anlaması ve yönlenmesi..Kardeşim açıklamaların hepsini dinledim , başka bir programdada Trt Spor'da Harun Muslu özellikle Fenerbahce'ye çarpıcı bir sürpriz olacağını söyledi.
 
Üst Alt