derhal gönderilmesi gereken futbolcular - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

derhal gönderilmesi gereken futbolcular

Cevap: Derhal gitmesi gereken futbolcular?

• Servet-arda-barış-ayhan-mustafa sarp-aykut-cana-insua-elano-misimovic-kewell -ali turan bu adamlarla hemen yollar ayrılmalı.
    • Sağlam bir kaleci alınmalı onur olabilir sezon sonu serbest yada yabancı olabilir
    • Defansa neillın yanına sağlam çabuk bir stoper hava toplarına hakim van buyten gibii mesela milli maçta gördük kornerlerde iyi kafa vuruyor bu tip oyuncu
    • Gelelim orta sahaya trabzondan sezon sonu sözleşmeleri biticek olan ceyhun ve selçuk alınmalı 1 milyon fazla verip aklını çeleibilirsin herkesin gönlünde istanbul yatar bu bir avantaj rapid vienden yasin ve velide alınabilir kanatlara genç ve yetenkli oyuncular almalıyız bıktım artık güney amerikalılar bize yaramıyor capon tafo ve jardel sonra hiçbiri yaramadı avrupadan balkan ülkeleri yada fransa almayadan disiplinli oyuncular lazım ülkemize yakın olsun mümkünse gidip gelmeleri sorun olmasın ve 10 numara sevdasından vazgeçelim sistem takımlarında 10 numara muhabbeti yok gerekte yok adam gibi birtane firirik kullanan adam olsun yeter
    • bu gidişle yönetim istifa etmicek iş biz büyük taraftarlara düşüyor takımı protesto edip maçlara gitmemek lazım stadın dışından tezaruhat yapalım bizi kaale almıyor yönetim busenemiz gitti kupaya asılıp avruapaya ordan gitmemeiz lazım

Deli olacam ya, Misimovic Kewell Neill yollansin diyenler var.

Kümeye duselim anasina satim çiksin ortaya gerçek Galatasaraylilar.

Barış´a 9 oycuk çıkmış . Arkadaş siz nasıl maç izliyorsunuz yahu , Sarp´ı bile geçmesi lazım bu adamın oy olarak .

arda kewell baros kalsın gerisini at gitsin en önde barış özbek adlı futbolcu sonra mustafa sarp sonra ayhan

bide mehmet batdal kalsın

*Takımdan hemen yollanması gerekenler : Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Barış Özbek, Servet Çetin, Serdar Özkan, Ali Turan, Aykut Erçetin.. Harry Kewell'a da teşekkür edilmeli ve yollanmalıdır artık.

*Satılması Gerekenler : Elano Blumer

*Alınması gerekenler : Öncelikle kesinlikle ligteki en kaliteli genç Türk futbolcuları kadromuza katmalıyız. Ayrıca fizik olarak güçlü,teknik ve mental açıdan iyi durumda olan, sık sakatlanma riski olmayan sorunsuz futbolcuları almalıyız.

Neill, Cana, Pino, Sabri, Arda dışında hepsi gönderilsin. Genç oyuncular ve bu oyunculardan bir kadro oluşturulsun. Bu seneyi artık geleceğe bir adım olarak değerlendirmeli Hagi.

MUSTAFA SARP, Ayhan Akman ve Servet Cetin devre arasinda

Harry Kewell, Elano, Gökhan Zan, Hakan Balta sene sonunda gönderilmeli.

Elano icin iyi bir teklif gelirse devre arasindada satilabilir.

gitmesi gerekenler 3 aşağı 5 yukarı belli herkezin kafasında ama benim düşündüğüm bu futbolcular yollandıktan sonra nasıl yeni bi kadro kurcaz bence en az 80 milyon euro transfer bütçesi anca paklar bu takımı

Tabiki her şeyin sorumlusu Misimovic gitmeli, bütün problem Misi'den kaynaklanıyor. Servet'e güvenmediği için Servet oynayamıyor.

Arda,Baros,Pino,Lucas hariç hepsi gönderilmeli.Başta kaleciler aykut ve ufuk olmak üzere;mustafa sarp ve ayhan acilen gönderilmeli.Ayrıca suha arkadaşımızın dediği gibi kewell'a da teşekkür edilip yollanmalı.

Misimovic, Neill, Baros, Arda, Kewell, Insua, Cana, Elano, Pino.

Şu adamlar azıcık akıllıysa derhal gitmeli. Kalıp değerlerini düşüreceklerine kaçıp gitsinler, bizde kendi pisliğimizde boğulalım. Mantıklı düşünüp hepiniz transfer olmak istiyoruz diyin Ednanlara.

Üst Alt