derhal gönderilmesi gereken futbolcular - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

derhal gönderilmesi gereken futbolcular

Cevap: Derhal gitmesi gereken futbolcular?

Arda,Baros,Pino,Cana disinda herkes gönderilebilir. Derhal gitmesi gerekenler ise Mustafa Sarp, Ayhan Akman, Gökhan Zan, Serdar Özkan, Ali Turan, Elano Blumer, Harry Kewell, Servet Cetin, Hakan Balta

Öncelikle acilen şu 6li gönderilmeli

Mustafa Sarp

Servet Çetin

Serdar Özkan

Baris Özbek

Ayhan Akman

Gökhan Zan

Sezon sonunda

Stoper bölgesindeki performanslarına göre Ali Turanın ve Hakan Baltanın durumuna karar verilmeli

Solbek olarak düşünülüyosa Hakan Balta hiç düşünülmeden gönderilmeli

müzmin sakatlığı ve yaşından dolayı Kewell ile sözleşme uzatılmamalı

Elano 6-7 milyon euro ve civarı bir bonservis ücretiyle satılmalı

bu sezon boyunca da çıkış yapamazsa Aydın da sezon sonu gönderilmeli

yani en az 8 oyuncu gönderilmeli bana göre

ayhan ve mustafa sarp serdar özkan gökan zan bugün

hakan balta barış elano devre arası

keweel ve servet sezon sonu

gitmeli emenike hemen gelmeli

Baroş gönderilebilir belki ama Kewell için gereksiz bir durum. Zaten maç başına para alıyor iyi bir yedek ve tecrübe. Ama Baroş satılabilecek bir isim ve sakatlığından gına geldi "gari". Bir zahmet artık devamlılığı oyuncular alınsın o mevkiiye.

Adnan Polat, Adnan Sezgin ve Mehmet Helvacı devre arası giderken yanlarında M.sarp, serwet, barış, ayhan, elano, misimoviç, ufuk ve aykut'u da götürsünler zahmet olacak

arkadaşlar o gidecek bu gidecekte kim gelecek piyasada yerlide o kadar fazla degil maalesef ama tabiki haklı olanlarda var barışa ayhana artık diyecek sözum yok ama hataları olmasına karşi servetin gitmesini istemem yerliler transfer etmemiz gerekiyor hem cok fazla ama nasıl olacak bilmiyorum gokhan zan serdar özkan aydın yılmaz ne işi var bu takımda hakan ve servet tekrar kazanılmalı derim en nemlisi yabancılarımız bence hepsi fiyasko bi kaç haftadır pino biraz iyi ama kalanlar artık iyilerde müzmin sakat kewell artık bitik baros desen belkien iyi yabancımız ama iyileşince ne kadar oynıcak belli degil yeni bastan yabancılar alınmalı cok degişmeliyiz çok ama nasıl olacak bilmiyorum

Kewell Gitmeli müzmin sakat.

Serdar Özkan ve Gökhan Zan derhalll gitmeli.

Arda iyi bir fiyata satılmalı

Barış,Ayhan,Mustafa Sarp,Ali turan,Hakan balta kesinlikle gitmeli.

ve son olarak en iyi (!)oyuncu kadrosu(!)olan YÖNETİM gitmeli :)

Hagi bu takımın teknik drektörü olmamalıydı.Efsane bir yabancı oyuncumuz olarak,gönüllerde taht kurmuş bir adam olarak kalmalıydı..Hagi oyuncu olarak ne kadar iyiyse teknik adam olarak o kadar kötü bir performans sergilemektedir..İşin kötü tarafı bu takımın başına getirilip bir şekilde gönderildikten sonra tekrar geri getirilmesidir..Buda şu anda ne kadar çapsız,iş bilmez bir yönetimin olduğunu gösteriyor..

Bu takımın köklü bir değişikliğe ihtiyacı var...Asrın revizyonu yapılması gereklidir..

Her hafta oyuncuları tartışmanın bir anlamı yok...Sağolsun Hagide bazı maçlarda iyi oynayan takımı bozmak için oyuncu değişiklikleri ile elinden geleni yapıyor..

Bizim sorunumuz ne hırs ne ruh gibi artık gına gelen saçma argümanlar değildir.. Çok basit kadro yetersizliği(kalitesizlik)dir..Kadro planlamasında yapılan inanılmaz hatalardır..Bununda baş sorumlusu hem futboldan anlamıyorum deyip hemde her bka burnunu sokan Adnan Polat ve Adnan Sezgindir..

Sahadaki oyuncuları geçtim onların Glatasaraylı olmasına gerek yok..Sahada mücadele etsinler yeter..Ama sözde Galatasaraylı başkan ve yönetici istemiyorum..İşte böyle başkan ve yönetici olursa ne medyaya karşı ne hakemlere karşı tepki verilmez heryerde ezilirsin..İşte o yüzden Demirörenin ve Azizin takımlara bağlılık derecesini takdir ediyorum..Türkiyede başarılı olmak için bu çok önemli bir konudur..

Sivas maçında verilen olmayan faulde yenilen gol..(bu pozisyon haricinde bizim alehimize çok kötü maç yönetmiti hakem.)

Bursa maçında net bir şekilde Volkana çıkarılmayan kırmızı kart..Art niyetin babası..

Trabzon maçında orta hakemin hiç görülmemiş bir şekilde insiyatif alıp ofsaitle pozisyonu kesmesi ve giraya çıkmayan kırmızı..

Karabük maçında daha ilk dakikalarda çalınan komik penaltı

Manisa maçında gene oyunun ilk dakikalarında verilmeyen çok net penaltı.(Hemde hakemin gözü önünde..)

Ve bu maçta verilemeyen penaltılar..

Ve hiçbir şekilde hakemlerin hatası olmadığı halde hatta kendilrinin lehine kararlar vermesine rağmen ortalığı ayağa kaldıran rakipler..İnönüde ve kadıköyde resmen hakemler rakipleri katlediyorlar..Düşünün bu hataların hatta artniyetli kararların bu takımlara çıktığını..yeryerinden oynar..

Adnan Polat biraz onurunuz varsa istifa edersiniz..

Güzel yazı Kaan.

Bence gideceklerden önce kimleri getirebileceğimize bakmalı.

Hiçbir oyuncu getiremeyeceksek, bu oyuncuların gitmesi ne işe yarar?

A2 den destekle maçlara çıkalım diyen varsa, Galatasaray bu sezon sonunda küme düşmeme mücadelesi verir, bunu gözardı etmiyorsunuz değil mi?

Bu konu kilitlensin! Daha gitmesi gereken çok oyuncu gelecek. Hele bir gelsin hepsi, sonra konu açılır. Böyle parça parça olmuyor..

Üst Alt