derin galatasaray | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gs sözlükte gezerken gördüm adam 2011 yılından bu yana özellikle derin Gs'yi yani liselileri anlatmış.Okurken kanım dondu öngörüleri inanılmaz geçtiğimiz 2 3 yılın tamamını nerdeyse öngörmüş.

İncelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum

inci sözlük Yazan lucius licinius lucullus

Geçen söyledim tekrar edeceğim;

O arkadaşın söylediği şeyleri bilmek için kahin olmanıza gerek yok, veya kulüp içinden birisi. Galatasaray'ın kültürünü, geleneklerini, yapısını, başkanlarının dostlarını, ne zaman ve nasıl oraya geldiklerini ve en daha önemlisi eğitimlerini araştırırsanız bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Yukarıda söylediklerimi yapamıyorsanız, sadece Bilgin Gökberk'in 'derin' Galatasaray ile ilgili söylediklerini, yazdıklarını okuyun dinleyin yine öyle ya da böyle bir fikre sahip olabilirsiniz.

O arkadaşın beni tek şaşırtan şeyi, Ünal Aysal'ın aday olacağını bilmesi, fakat o tarihte yanlış hatırlamıyorsam İnan Kıraç zaten söylemişti Ünal Aysal'ın seçim olursa aday olacağını. Ona bakmak lazım.

Transfer konularına filan gelecek olursak, Fanatik / Fotomaç / AMK Spor ile arasında bir fark yok. Yarısından çoğu söylediklerinin tutmamış.

2 3 saat önce okumaya başlamıştım . Daha 10 sayfa okumuş olmama rağmen 2011 'de dedikleri aynen çıkmış . Tamamını yarın içinde bitiririm . Ahmet Bulut'tan , Becali'ye , Adnan Polat'a kadar herkesten anlatmış . Sadece Derin Galatasaray olarak bakmayın.

Bu arada İnan Kıraç'ı taraftar isterse 3 gün sonra kulübe sokmaz. Çok abartmayın İnan Kıraç'ı :) Baba gibi gözükmesinin tek nedeni arada sırada ortaya çıkması.

Geçmişte bildikleri

-Albayrak yönetime girecek. Kullanılıp atılacak.Alınma sebebi: başbakana 1 telefon kadar yakın olması. Alınacak ama iplenmeyecek. ( az çok herkes tahmin eder) .Polat döneminde girmesini Kıraç istememiş

- Şampiyon olmazsak ilk senesinde Fatih Terim gönderilecek. Gelirken zaten Gerets yerine gelmesi bile süprizmiş.Ali Dürüst bastırmış o dönem (bunu bizde biliyoruz). Aysal er ya da geç Terim'i gönderir en ufak sallantı da veya hoca kendi kendini göndertir demiş.

-Adnan ve Ali Dürüst'ün listede olacağını, Semih Haznedaroğlu'nun o yönetimde ki Aysal borozanı olacağını

-Mehmet Karlı'nın 2.seçime kesin listede olacağını. Polat'ın 4 ay öncesinden gideceğinin belli olduğu ve o ibra edilmediği gün ki konuşmanın planlı olduğu.

VS VS

Gelecek için ön gördükler,

- Riva bu yönetim tarafından büyük ihtimal elden çıkarılacakmış. Kaymağını yiyeceklermiş.

- Derin Galatasaray er ya da geç Terim'in gidişini ve gelişini de planladığı gibi Aysal'ın da zamanı gelince fişini çekecekmiş.

''Altın Boynuz'' efsanesinin yandaş yemiş halidir. Yalnız kurgu ve yaratıcılık gücü taktire şayan. Bu kurgu yeteneğini böyle mevzularda harcamasa ve daha efektif kullansa yerinde olur.

5-6 sayfa okudum herkes tarafından bilinen konuları süzgeçten geçirip yorum kazandırmış başka artısı yok ünal aysal gelmeden 5 ay önce başkan olacak demişki zaten polat giderse en güçlü aday ünal aysaldı senesini doldurması bekleniyordu bla bla bla pffff

''Altın Boynuz'' efsanesinin yandaş yemiş halidir. Yalnız kurgu ve yaratıcılık gücü taktire şayan. Bu kurgu yeteneğini böyle mevzularda harcamasa ve daha efektif kullansa yerinde olur.

Bizim ülkemizde çok zeki akıllı insanlar var aslında abide, kullanmıyorlar yeteneklerini. Bu arkadaş olayları güzel yorumlamış mesela.

Üst Alt