derin galatasaray - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sadece kişiye ait yazılar için:

inci sözlük

2011 martında Abdülrahim Albayrak'ın kullanılıp atılacağını yazmış. 2011 mart'ta Candan Erçetin ismini yazmış. Okumayan çok şey kaybeder. En kötü yakın tarihimizi tekrar okumuş olursunuz işte, Kötümü?

Bu yazılanlara göre Gerets'in Terimden sonra Yeni T.D. olması gerekir çünkü adı sıkça geçiyor. Göreceğiz bakalım, Neler olacak?...

Candan Erçetin son Polat yönetiminden beri gündemde yav. Aysal ilk gelirken Candan i da getirse falan diye konuşuyorduk biz de 2 yıl önce. Onu bilmek sorun değil.

Okuması keyifli ama biraz yakından takip eden herkesin çıkarabileceği seyler.

*tapatalk*

Adam da zaten ben soyle biliom ben boyle biliom demiyor ki ....

Ilgi alanim bir konu duyuyorum yorumluyorum diyor...

Ankaragucu ile sike olayini yaptik diyor ...sozlukte olsam dicegim belli huur cocuu die

riva satışı hikaye, gargamelden duyup yazmış herhalde. yönetim istese bile satamaz orayı

ayrıca imar için bir dünya izin alındı uğraşıldı yıllardır tam ekmek yemeye başlarken satılmaz.

++ en başlarda rivada villa vs. yapılacak diyordu eleman sonradan satışa çevirmiş

gs adasını adam gibi para alabileceğimiz şekilde kiralasak yıllık drogba nın tüm ücretleri beleşe gelecek. şu anki kira aydının yarı maaşı etmiyor farkı görün

geçenlerde tahliye kararı çıktı mahkemeden tesisler konusunada yazdım.

ayrıca bu elemanın yazdığna göre adanın değeri 250milyon dolar. rivayı bırak adayı satsak bütün borçlar kapanır.

daha bak floryadaki arazilerden bahsetmedim bile, boşuna demiyoruz Türkiyede uzak ara en zengin kulüp Gs diye. Yıllardır paraya çeviremedik bunları, Aysal umarım düzeni kuracak.

Bilgin Gökberk'in bugünki yazisinin ilgili bölümü:

BİZAN-GS

Son 2 şey...

Gs yazıları hürriyet.com’da duruyor.

Bulup okuyun.

Bugünleri o dün’lerden yazmışız.

Tekrara gerek yok.

* * *

Bugün sadece bikaç satır.

BizanGS çalışıyor.

Bizan’sın bile yanında Üsküdar Musuki cemiyeti, Paris baletler ve balerinler derneği gibi kaldığı Gs’daki Bizans, türkçesi BizanGS 2 yıldır çalışıyor.

İyi de çalışıyor.

* * *

Önce hoca gitti.

Dün hocayı gönder diyenler bugün niye gönderdin diyorlar.

Yani.

Sıra başkan’da.

Bu bir.

* * *

Masal masal matitas.

Sporumuzun dibi tas.

Doping ırkçılık şike yemiş, mıçamaz.

Kuyuya düşmüş çıkamaz.

Bu da iki.

* * *

Nokta.

Üst Alt