Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı!

Bir karar verin beyler. Aysal gider derinler götürdü der kızarsınız, Dursun gelir derinler getirdi der kızarsınız, şimdi seçim diyorlar seviniyorsunuz lise çığlıkları atıyorsunuz.

Adamı ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Bir kişi de ulan İnan Kıraç kim? Neden tek başına koskoca 20 milyonluk camiaya başkan atıyor, Dursun'u kim getirdi, öbürlerini niye götürdü demiyor.

Garipsiniz.

Hadi ulan dönsün talihimiz.

O değil de burdan Murat Urhan kardeşime selamlarımı yolluyorum , daha dün Galatasaray'lılar olarak çok daha güzel günler göreceğiz diye bir konuşma geçti aramızda ; İnan Kıraç ile bağlantısı olabilir , derin Murph. :D

Ulan inan git Faruk baskanimdan yaptigin serefsizlikler icin once ozur dile, sonra Faruk baskanimi GS baskanlik koltuguna oturt ve GS yeniden zirveye ciksin Avrupada.

Yav inanmayın

Faruk süren : Sayın hocam bence 3 lira yapalım
Kıraç : olur mu başkanım bence dolara endeksleyelim 3.5 olsun.

Böylece şu adası çay fiyatları belirlenerek zirve tamamlanir

fapatalk'dan gönderildi.?

Acele ise 'seytan' karisir. Sn. Ünal Aysal'in mayis 2018 hazirliklarina karsi hamle yapacaklar endisesi tasiyorum. Surpriz 1 baskan adayi oldu bittiye getirilerek gsnin gelecegi karartilabilir.
Ben sahsen bu saatten sonra Aysal'in geri gelecegini hic zannetmiyorum, adam 75 yasinda bu saatten sonra daha niye tekrardan Galatasaray Baskani olmak istesin? Ne kadar yil daha yapabilir soru isareti kafamda. Yoksa Dursun varken her turlu Aysal derim orasi ayri ama mantikli bir aciklama bulamiyorum ben.

unal-aysal-doneminde-galatasaray-spor-kulubu-nun-o-13667.jpg

Fatih Altaylı külliyen yalan dediyse büyük ihtimalle yalandır ama bunun dillenderilmesi bile olumlu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt