Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derin Galatasaray'dan Seçim Kararı!

Bu pek doğru değil gibi eğer Kıraç'ın dediği oluyor olsaydı Özbek Riva-Florya için izin alamazdı. Kıraç o oylamada ret oyu kullanmış ve kürsüde verilmemesi gerektiğini söylemişti hatırlarsak.

Olaya siyaset dahil oldu, siyaset neler yaptı neler, ona kimse müdahale edemez. Riva-Florya olayı tamamen bir proje ve resmen çökme işidir. Dursun'da kukla olarak bunu sağlaması için şuan başkandır.

Fatih Altaylı söylemişti zaten , yarın süren yalanlar demiştik inanmayın boşa diye..

bunlar medyanın tık almaya yönelik masabaşı haberleri , iyi reklam gömdüler iki günde ..

Şurası enterasan , Dursun'a iyi laf sokmuş : [FONT=&quot]Adaylık gibi bir düşüncem yok. Bu işin profili çok düştü; ben böyle bir ortamda tekrar yer almak istemem[/FONT]

Ben Süren'in yerinde olsam ben de gelmek istemem. Kulüp tarihinin en basarili dönemini gecirmis bir adam ama zerre kadar degerigörülmemis zamaninda, yoluna tas koymus herkes dört bir yandan.

Yeminle bok cukuru gibi bir camiayiz. Elit melit bunlar sadece lafta. Herkes menfaatci herkes kendi cikarini düsünüyor. Allah belanizi versin cikarcilar.

Fatih Altaylı söylemişti zaten , yarın süren yalanlar demiştik inanmayın boşa diye..

bunlar medyanın tık almaya yönelik masabaşı haberleri , iyi reklam gömdüler iki günde ..

Şurası enterasan , Dursun'a iyi laf sokmuş : Adaylık gibi bir düşüncem yok. Bu işin profili çok düştü; ben böyle bir ortamda tekrar yer almak istemem

Başkanım durumu özetlemiş.

İşte koskoca GS başkanlık profilini dursuna indiren herkesin Allah bin belasını versin!!

Üst Alt