Üye Görüşü - Devam Eden Yedek Kaleci Sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Devam Eden Yedek Kaleci Sorunsalı

Sadece bu maça bu seneye değil birkaç sezondur acayip bir noksanlık var kalemizde olmadık ücretlere 3-4 tane yedek kaleci bekletiyoruz fakat bir tanesi de Cenk gibi Mertgibi çıkıp 1.kalecinin yerini dolduramıyor, kanaatimce defansla birlikte en zayıf bölge kaledeki bu acizlik.

Muslera'nın olası eksikliği halinde güvenle kaleyi dolduracak kalecimiz yok,geçtiğimiz sezonlarda CL maçlarında ve lig maçlarında dökülen Ufuk'la Eray'ı da gördük.Sinan'a gelince kesinlikle bu takımın kalesini bekleyemez belki ilk maçtan ağır olacak ama adamın kalede duruşu,topu oyuna sokuşu vs her şeyi yanlış bir kurtarış dahi yapamadı havadan gelen toplarda da çok tereddütlü skora göre unutulan bir maç oldu Sinan için,formsuz bir Muslera'yı kesmenin lafını dahi hiçbir ağız yapamıyor çünkü ciddi bir zayıflık var kalede.Sinan yerli statüsünde ve basit görülecek iç saha maçlarındada dahi şimdiye kadar şans verilemiyor.

Taffarel'i de anlayamıyorum bu kadar sezondur hiçbir çalışma veya planlama yapmamış gibi scoutlarla hiç mi izlediğin önerdiğin kaleci yok,kalkıp efsane diye iyi kaleci antrenörü vs bu adamın işi bir tek kaleciye antrenman mı yaptırmak ? İyi de arkadaş çöpler aynı yine çöp,Muslera da iyiydi geldiğinde aynı Muslera hatta son maçlarda gerileme bile var,ülke kaleci antrenörü dolu ve gayet iyi kaleciler yetişiyor,ben şunu anlamış değilim altyapıdan Alparslan'dı sanırım onun haricinde de yok zaten, sezon öncesi günü kurtarmak adına Gençlerbirliği'den Ramazan alınabilirdi keza bedavaya Hakan Arıkan alınabilirdi koca takım 1 kaleciyle yola çıkmış alternatifi yok.Bu gidişat bize çok ağıra mal olacak..

yediği goller güzeldi ama o övdüğüne mert veya cenk olsa onlarda yerdi o golleri
belki ilk gol tartışılabilir sağına atacağını düşündü o yüzden yedi

30 golü sinan mı yedi sene başından beri
azıcık güvenin şu topçulara arkasında durun
mert demişsin de ilk oynadığı maçları unutmamak lazım
eraydan beter görünüyordu
Sinan iyi kaleci

30 golü sinan mı yedi sene başından beri
azıcık güvenin şu topçulara arkasında durun
mert demişsin de ilk oynadığı maçları unutmamak lazım
eraydan beter görünüyordu
Sinan iyi kaleci
30 golü yiyen kaleciyi keseceksin o zaman ya da dinlendireceksin 40+ maça çıkıyor normal dinlenmesi,Sinan kaleyi doldurmaz diye düşünüyorum

Mert'in gösterdiği gelişimi neden yıllardır bizim takımda bir kaleci gösteremiyor,gelişim dediğim ilk maçıyla kıyasladın sen o anlamda soruyorum o zaman bizim teknik ekipte de sıkıntı var.

sinan gayet iyi zirvalamaya gerek oldugunu dusundugumu aciklarsam cumlemde hatali ifadelere yer vermis olurum

30 golü yiyen kaleciyi keseceksin o zaman ya da dinlendireceksin 40+ maça çıkıyor normal dinlenmesi,Sinan kaleyi doldurmaz diye düşünüyorum

Mert'in gösterdiği gelişimi neden yıllardır bizim takımda bir kaleci gösteremiyor,gelişim dediğim ilk maçıyla kıyasladın sen o anlamda soruyorum o zaman bizim teknik ekipte de sıkıntı var.

Sinana yetiştirilen bir kaleci gözüyle bakmamak lazım
1-2 yıl evvel milli takıma kadar yükselmişti
bizde yerli kaleci yetiştirme diye bişey yok
Sen bizim kalede adam akıllı yerli kaleci gördün mü yetiştirmeyi geçtim
En son Hayro vardı :D
Eray gibi çuvalları ya da Aykut gibi kaçıp gidip gelen 0 katkı veren torpillileri beslediğimiz için bizde alttan kaleci gelmez
Teknik ekibe sallayacağım da bu ekip önceki ekip önceki ekip ya da daha önceki hep aynıydı
Yerli kaleci fıtratımızda yok

Cenk ve Mert 1. Kaleciyi aratmıyor çünkü Volkan ve Tolga Muslera seviyesinde değiller, Muslera seviyesinde yedek kaleciye Barca sahip değil...

Üst Alt