Üye Görüşü - Devam Eden Yedek Kaleci Sorunsalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Devam Eden Yedek Kaleci Sorunsalı

Kesinlikle böyle bir sorunumuz olduğunu düşünmüyorum. 1. kalecimiz top class olduğundan öyle geliyor. Evet ilk golde hatası var ama iyi bir yedek kaleci Sinan.

Ayrıca özellikle dikkat ettim, oyuna sokuşları da gayet iyi.

Not: İki kalecimizin de kariyerlerinde goller var.

Sinana yetiştirilen bir kaleci gözüyle bakmamak lazım
1-2 yıl evvel milli takıma kadar yükselmişti
bizde yerli kaleci yetiştirme diye bişey yok
Sen bizim kalede adam akıllı yerli kaleci gördün mü yetiştirmeyi geçtim
En son Hayro vardı :D
Eray gibi çuvalları ya da Aykut gibi kaçıp gidip gelen 0 katkı veren torpillileri beslediğimiz için bizde alttan kaleci gelmez
Teknik ekibe sallayacağım da bu ekip önceki ekip önceki ekip ya da daha önceki hep aynıydı
Yerli kaleci fıtratımızda yok
Zaten yetistirdigimiz kaleciyi ben de görmedim Hayrettin bir de Ahmet'i hatirliyorum yerli olarak.Parayla aldiklarimiz neden kötü oluyor veya gelişim gösteremiyor.

Turkiye'ye gelmeden çok istiyordum alinmasini acikcasi Kayseri'de vasat bir performans gösterdi ona rağmen adami aldik.

Dun yine kepazeydi 2-3 uyduruk kurtaris yaptı, güven falan vermiyor bu adamlar yazik bu kalecileri takima sokanlara

Dun yine kepazeydi 2-3 uyduruk kurtaris yaptı, güven falan vermiyor bu adamlar yazik bu kalecileri takima sokanlara
yüklenmeyin diyenler var bir de
çıldırmamak elde değil dostum
adam ben kaleci değilim diye bağırıyor
refleks yok, alan hakimiyeti yok, boy kısa
böyle kaleci mi olur?
kaleye gelen her şut ya gol ya direk
şaka gibi

1. ve 3. golü hemen hemen her kaleci yer ama 2. ve 4. gollerde hatalıydı. zaten son golde ters köşeye yattı =)

sinan senede 1.2 milyon euro + maç başı prim alıyor.

devre arasın göndersinler nerden baksan 600-700 bin euro para cebimizde kalır.

sinan yerinede kaleye eray geçsin.

Sinan'dan iyi yedek kaleci bulabileceğimizi sanmıyorum Altyapıdan çıkaramıyoruz Fener gibi.. Şimdi değil benim hatırladığım hiçbir dönem çıkaramıyoruz..

5 maçı tamamlamayıp postalamalı. İlla sözleşmesinde 5 maç oynayacak diye kendilerini mecbur hisseden varsa haindir gözümde. Adam 2 maç oynadı 3 kere top tuttu kaleyi tutan diğer her top gol.

Anadoluda ne kaleciler var 100-200 bin dolar için bitarafını yırtıyorlar. Her topu içeri alacaklarsa yılda 20 bin dolara maç başı en az 4 kurtarış garantisi veriyorum. Hemen imzalayalım.

5 maçı tamamlamayıp postalamalı. İlla sözleşmesinde 5 maç oynayacak diye kendilerini mecbur hisseden varsa haindir gözümde. Adam 2 maç oynadı 3 kere top tuttu kaleyi tutan diğer her top gol.

Anadoluda ne kaleciler var 100-200 bin dolar için bitarafını yırtıyorlar. Her topu içeri alacaklarsa yılda 20 bin dolara maç başı en az 4 kurtarış garantisi veriyorum. Hemen imzalayalım.

Oynatmayınca otomatik olarak Porto'ya dönüyor zaten..

keşke hiç oynatmasalarmış da dönseymiş geri
kaleci filan olmaz bundan

Gidecek kale Eray'a kalacak, iyi kaleci değil ama her türlü Eray'dan iyi.. Daha iyisini alamayacağız, altyapıdan zaten çıkmıyor. 2 yıldır Ömer Kahveci diyorum alın diye, bu sene çok kötü tren kaçtı gibi 22 yaşına geldi.. Bu sene kaleyi devralan 19 yaşındaki Çağlar Akbaba düşünülebilir Bucaspor'dan ama..

Bende onu kastettim zaten:asd22:

Ben onu tamamlayıp göndereceksin diye okudum :D

Üst Alt