Devir Temlik Sözleşmesi Hakkında! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devir Temlik Sözleşmesi Hakkında!

anladığım kadarıyla otel A.Ş ye değil derneğe ait. A.Ş de diyor ki biz bu dursuna borcu ödeyemez isek iki yıl içerisinde, O zaman bize Otelin işletme geliri verirsin bizde buradan Dursun kepazesine borcumuzu ödeyelim. Dernekte onaylamış olay bu sanırım.

anladığım kadarıyla otel A.Ş ye değil derneğe ait. A.Ş de diyor ki biz bunu ödeyemez isek iki yıl içerisinde, O zaman bize Otelin işletme geliri verirsin bizde buradan Dursun kepazesine borcumuzu ödeyelim. Dernekte onaylamış olay bu sanırım.
Bende böyle anladım çünkü dursun'un alacağı olduğunu biliyoruz .Aş ile dernek arasında bir yazı olduğu için,sanki dursun'un bize borcu var gibi geliyor ilk okuyunca ama öyle değil.

Şirketin dursundan alacağı var. Bu alacağı derneğe temlik ediyor. 2 yıl içinde dursun borcunu ödemezse otelden gelen paralarla ödenecek diyor. Ben bunu anladım açıklamadan ama bizim niye dursundan alacağımız olsun o kadar da soyguncu değildir herhalde.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

dernek dursun a kefil mi olmuş ya da otel şirketin değil derneğin malı sanırım,otel için kredi dursun un üzerinden dernek için çekilmiş

Üst Alt