Devir Temlik Sözleşmesi Hakkında! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devir Temlik Sözleşmesi Hakkında!

Şirketin dursundan alacağı var. Bu alacağı derneğe temlik ediyor. 2 yıl içinde dursun borcunu ödemezse otelden gelen paralarla ödenecek diyor. Ben bunu anladım açıklamadan ama bizim niye dursundan alacağımız olsun o kadar da soyguncu değildir herhalde.

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Toparlarsak şimdi, Galatasaray A.Ş'nin, Dursun'dan olan alacağı Derneğe temlik veriliyor. Buna karşılık dernek de iki yıl içerisinde Dursun parayı ödemez ise otel bitince gelecek işletme gelirinin, bu alacağı karşılayacak kadarını A.Ş ye verecek anlaşma bu dediğin gibi. Dernek de Dursun'dan bahsedilen miktarı tahsil yapma hakkına sahip olacak. Tabi bu tahsil nedir dursun kepazesinin bize niye borcu varmış bilmiyoruz.

Buraya da yazayim,bir baskan nasil klupten para alabilir,dusuk faizle veya faizsiz mi,bu durum ihrac gerektirmez mi ?

Benim ablacığım dursun parayı istemiş... bizimkiler de "öderiz 2 seneye... ha baktın ödeyemedik, senin şu mecidiyeköy'de yıllık 5 milyon dolar gelir bekleyerek yapımına basladigin bir otel vardı ya dursuncugum. Onun karını sana temlik ediyoruz karından al paranı" demişler...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yağlı surat'in yaptıkları yanına kar kalmamalı.
İbret olsun diye mahkemeye verilip yaptığı tüm pislikler tek tek kendisinden tahsil edilmeli.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Yağlı surat'in yaptıkları yanına kar kalmamalı.
İbret olsun diye mahkemeye verilip yaptığı tüm pislikler tek tek kendisinden tahsil edilmeli.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!
Ya renktas,guzel birsey yaziyorsun begeneyim diyorum,sonra imzada(genel,su an yazan icin demiyorum) katilmadigim bir sey yaziyor git gel yasatiyorsun yeminle yapma boyle,

Üst Alt