Devlet ve Savcılar Neden Müdahale Etmiyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devlet ve Savcılar Neden Müdahale Etmiyor?

Tam bir kaşar. Arkasına, söylemleriyle mevcut gücü de almış popüler olmanın peşinde. Daha da popüler olursa önüne ve arkasına daha da büyükleri ve kodamanları alabilir pek tabii.

Kendi kendinize bu kadini gündem yapiyorsunuz... Kim Milyoner olmak ister gibi programlara da katilmisti, reklamini yapmak icin.

Osmanlı Sultanı Nihan Osmanoğlu, Cağlar Cİlara ve Burak Turna KRT Kultur TV'de - YouTube

Katildigi program bir sene öncesine ait... 300 kisinin izlemedigi videoyu, sayelerinde 10 binlerce kisi izlemis oluyor.

Karri istese yaptiramaz bu reklami, afferin.

Adem haklı.

Kimi insan sadece tepki ister ilgi çekmek için, tepkinin olumlu veya olumsuz olması onun için önemli değildir. Evet sinir bozucu bir durum hakikaten ama en güzeli tepkisiz kalmak.

Söylediği her şey Türkiye'ye hakaret.
Hanfendi istediği kararları mahkemeden alamazsa AIHM'e gidecekmiş. Uluslararası sorun olma derdinde.
Aklıma Vatikan'a sığınan Cem Sultan geldi.

:D dedesinin gozunde kız olmasından dolayı 1 s*k degeri olmadıgı gerçegini neden söylemiyor acaba? Atam olmasa ingiliz düklerinin fahişesi olmak hosuna gıderdı muhtemelen

İnsan haklarına gidecekmiş ahmak,osmanoğulları sürgün edildi bu topraklardan hiç bir hakkınız yok ne hakla geri gelip toprak istiyorsunuz mevcut hükümetten gaz mı alıyosunuz ne delirttiniz artık be !!!!

Kendi kendinize bu kadini gündem yapiyorsunuz... Kim Milyoner olmak ister gibi programlara da katilmisti, reklamini yapmak icin.

Osmanlı Sultanı Nihan Osmanoğlu, Cağlar Cİlara ve Burak Turna KRT Kultur TV'de - YouTube

Katildigi program bir sene öncesine ait... 300 kisinin izlemedigi videoyu, sayelerinde 10 binlerce kisi izlemis oluyor.

Karri istese yaptiramaz bu reklami, afferin.

Alakası yok. Kadının söylediklerini sen söylesen EGM başına çöker 1 hafta içinde ve tutuklu yargılanırsın. Açıklamaları büyük suç unsurları içeriyor.

Alakası yok. Kadının söylediklerini sen söylesen EGM başına çöker 1 hafta içinde ve tutuklu yargılanırsın. Açıklamaları büyük suç unsurları içeriyor.

Güzel kardesim TC Anayasasina full olarak hakim oldugumu söyleyemem, ancak ben orada suc unsuru olabilecek bir söylem göremedim. Suc unsuru olabilecek söylemden de kacindi Atatürk konusunda.

Sadece Nilhan´dan degil, baska Osmanoglu fertlerinden de buna benzer aciklama oldu zamaninda. Mesruti Monarsi ile devam etmesi gerektigini düsünüyorlardi ve onun Türkiye acisindan yararli olacagini düsündüklerini söylüyorlar. Bu genelde sembolik bir statüden ibarettir resmi anlamda avrupada.

Bu bir suc unsuru olabilir, ancak o vakit Türkiye Kommunist Partisi de olmazdi diye düsünüyorum.

Sonuc anlaminda Türkiye´de bazi osmanoglu fertleri bir statü kazanma pesindedir, ondan dolayi bu gibi aciklamalar, sonucu olmayacak davalar acarak, dikkat cekme ve gündeme gelme pesinde olduklarini belirtmem lazim.

Istediklerini vermemek lazim... Benim düsüncem. Tabiki siz sikayet etmekte serbestsiniz, tartismakda, konusmakta... Zaten sözüm meclisten disari, Twitter gibi sosyal medya aglarinda, gündem etmek sadece onlara yarayacaktir.

Nilhan Hanim hos bir bayan, balik etli, tatli bir gülüsü var. Evli olmasa, sultan hazretleri ile bir cay icmek isterdim. Onun disinda pek ilgi alanimda degildir.

Son düzenleme:
Üst Alt