Devre Arası Takviyeleri ile İdeal 11'iniz ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Devre Arası Takviyeleri ile İdeal 11'iniz ?

Cevap: Devre Arası Takviyeleri ile İdeal 11'iniz ?

Lan ben ne diyorum adam ne diyor hâlâ ya. Klavye başında çileden çıkarttı adamı.

Lan oğlum, ben de diyorum ki Taiwo'yu alırsan pahalıya patlar sana, tonla masraf olur, yanına alacağın 2 tane Türk kanat oyuncusu olmalı diyorum, masraf diyorum yahu masraf, para yani, cash'ten bahsediyorum. Cebinden mi veriyorsun hacı? Anlamadım gitti. Kabul etmiş sayıyorum dedi lan bir de, resmen okumamam için uğraştı ama yine sabırla o koca mesajı okudum.

Kardeşim hangi takım maç içerisinde değişiklik hakkını savunma oyuncusunu çıkarıp,savunma oyuncusu almaya kullanıyor yada bek oyuncusunu çıkarıp bek alıyor.Özelliklede gerideyken.Anlatılmak istenen bu.Sen farklı anlamışsın.

Farkli anlamadim verdigim orneklerde bunun icin zaten.Sampiyonlar ligi Galatasaray-3 Real madrid-2 Cikan Capone Giren Fatih akyel... Super Kupa Real madrid-1 Galatasaray-2 Cikan Capone Giren Fatih Akyel..Sampiyonlar Ligi Finali 2006 Barcelona-2 Arsenel-1 Cikan Oleguer Giren Belletti..

Bunlar 10 saniyede aklima gelenler daha ornek isterseniz bakin maclara eminim daha cok vardir.Direk sonuca etki etmistir bu degisiklikler kabul edin daha fazla zorlamayin bence..

Lan ben ne diyorum adam ne diyor hâlâ ya. Klavye başında çileden çıkarttı adamı.

Lan oğlum, ben de diyorum ki Taiwo'yu alırsan pahalıya patlar sana, tonla masraf olur, yanına alacağın 2 tane Türk kanat oyuncusu olmalı diyorum, masraf diyorum yahu masraf, para yani, cash'ten bahsediyorum. Cebinden mi veriyorsun hacı? Anlamadım gitti. Kabul etmiş sayıyorum dedi lan bir de, resmen okumamam için uğraştı ama yine sabırla o koca mesajı okudum.

LAn oglum ben de sana diyorum ki sanki belese gelcek yabanci kanat alirsak.Git bak bakalim forumda kimler konusuluyor milleti podolskiden asagisi kesmiyor ben de diyorum yerli rotasyonu yapalim daha az maliyetli tek adam alcagimaza.Sanki bedava gelcek diger oyuncular amma taktin iki tane turk kanat oyuncusunu bak Yazdim oraya Hamit gelirse Bonservizsiz gelir diye Sen gidip Olcani filan alamaz diyorusa Galatasaray git koy hizmetlerini filan destekle ne kafa varmis arkadas sen de.Cash mash diyor taraftarim ben ben mi dusuncem orasini isin git muhasabe tut 2.lig den oyuncu filan bul alsinlar tobe tobe.

Hamit beleş dedin ya, pes. Ben alamaz dedim sanki o adamları. Nerenle okuyorsun aga sen? Taiwo-Hamit-Olcan-Gökhan Töre gibi bir dörtlüden Taiwo'nun yanına 2 tanesini yazarak 3 adam almak zor iş diyorum, niye yazıyorum, kime yazıyorum, napıyorum lan ben.

Kolay gelsin.

Benim en çok takıldığım bizim skoru değiştirecek bekimiz Hakan mı yani? Oraya kafam takıldı, girmeyecektim de konuya bir daha, içime dert olur bu bütün gece. Hakikaten Balta yani öyle mi?

Hamit beleş dedin ya, pes. Ben alamaz dedim sanki o adamları. Nerenle okuyorsun aga sen? Taiwo-Hamit-Olcan-Gökhan Töre gibi bir dörtlüden Taiwo'nun yanına 2 tanesini yazarak 3 adam almak zor iş diyorum, niye yazıyorum, kime yazıyorum, napıyorum lan ben.

Kolay gelsin.

Aga 3 tane almak zor diyorsun bana burda catiyorsun bi saattir.Millet forveti 2 yabanci kanadin torenin hamitin hepsini alip geliyor Sanki biz Ronaldoyla Messiyi kapin gelin dedik neyse

kolay gelsin

Ben mi çattım sana? Ortaya bir mesaj yazdım sen kendi kendine üstüne alınıp cevap verdin. Ruh hastası mısın olm sen? Sarhoşsan falan söyle yani. Bu ne lan? Şaka gibi.

Adam harbi şaka lan. Onun mesajının altına denk geldi diye triplere girmiş. :asd: Ben de diyorum "bu neyin gazı?"

Benim en çok takıldığım bizim skoru değiştirecek bekimiz Hakan mı yani? Oraya kafam takıldı, girmeyecektim de konuya bir daha, içime dert olur bu bütün gece. Hakikaten Balta yani öyle mi?

Evet Hakan bak sana anlatiyim Hakan nasil skor degistiriyor.Hayal et bir anadolu Maci Hakan rotasyonda ilk 11 basliyor Taiwo yedekte Ilerde Baros Elmander.Baros yoklarda Hakan defansif gorevinde fena degil ilerde yok mac sikismis 0-0 baglicak Anadolu kaplani hee iste o anda devreye taiwo giriyor hakan cikiyor yipranmis anadolu defansina uckurunu cozuyor diri taiwo(barosta cikip sercan giriyor) Darbeyi indiriyor.Ve hakan balta skoru degistiriyor oyuna girmesiyle degil cikmasiyla umarim anlamissindir daha sade anlatilmam kusura bakma..

Evet Hakan bak sana anlatiyim Hakan nasil skor degistiriyor.Hayal et bir anadolu Maci Hakan rotasyonda ilk 11 basliyor Taiwo yedekte Ilerde Baros Elmander.Baros yoklarda Hakan defansif gorevinde fena degil ilerde yok mac sikismis 0-0 baglicak Anadolu kaplani hee iste o anda devreye taiwo giriyor hakan cikiyor yipranmis anadolu defansina uckurunu cozuyor diri taiwo(barosta cikip sercan giriyor) Darbeyi indiriyor.Ve hakan balta skoru degistiriyor oyuna girmesiyle degil cikmasiyla umarim anlamissindir daha sade anlatilmam kusura bakma..

Tamamda güzel kardeşim.Taiwo 11'de maç 0-0.O zaman ne olacak?Hakan girip darbe mi indirecek?Zaten senin anlattığın rotasyon maçları.Yani yılda 1-2 maç.

Ben forumun ne olduğunu anlayamamışım, vay anasını be. Bundan sonra hiçbir konuya yazmayayım, millet üstüne alınır sonra. Lan yıl 2012 kimlerle uğraşıyoruz, adam forumun ne olduğunu anlatıyor la.

Admin arkadaş kafaya 11 yapmak kolay deyip adama ilk çatan sensin. Sonra, şaka mısın diyen de sensin? Bu nasıl iş anlamadım açıkçası. Tamam yönetici olabilirsin de, bunu kullanıp diğer arkadaşları hor görmeye hakkın yok. Adam düşüncesini söylemiş, forum da bunun için var zaten.

Transfer için benim de ilk tercihim sol bek. Hakan Balta iki maç iyi oynadı diye geçmişte bize yaşattıklarını unutacak da değilim. İyi oynarsın, kötü oynarsın mesele o değil. Galatasaray forması giyen bir adam iyi oynamasa bile her maç mücadele etmek zorundadır. Hakan Balta 2 sezon resmen sahada gezdi. Hele geçen sezon resmen ayakta uyuyordu sahada. Abarttığımı düşünmeyin, rakip oyuncular bildiğin yanından geçip gidiyordu adamın. Hele o Karpaty faciasını hatırladıkça sinirden deliye dönüyorum. Taiwo gelsin ya da başka bir sol bek. Bizim ligimizde son senelerde artık defans hattı daha önemli. Bursa nasıl şampiyon oldu, hücum gücüyle mi? Tamamen iyi defans yaptıkları için. Bu sene yine hücum gücümüzden ziyade savunmamızın sağlamlığıyla alıyoruz maçları.

Gourcuff'e 10 milyon sayacağına Eren Derdiyok'a sayarsın. Alırsın Olcan'ı da 3'e sol kenara, sol bek de Taiwo. Kontenjan sıkıntısı da yok. Mis gibi de takım, ligin anasını ağlatır.

Tamamda güzel kardeşim.Taiwo 11'de maç 0-0.O zaman ne olacak?Hakan girip darbe mi indirecek?Zaten senin anlattığın rotasyon maçları.Yani yılda 1-2 maç.

Tamam kardesim o zaman baska degisiklik yaparsan olcan cikar emre girer ne v.s v.s ben demiyorum ki surekli hermac bek ciksin bi bek girsin ama bu rotasyondur 1-2 mac diyip gecme kupa finalleri kazanmis millet yukarda gosterdim.Hem bu sene lig uzun emin ol beklenmedik sakatliklar cikcak playoffu da hesaba katin ozellikle o maclarda cok ihtiyacimiz olcak bu tarz bek degisikliklerine buyuk maclarda fark yaratir bu tarz degisiklikler.

Allah'ım sabır ya. OĞLUM AKLINIZDAN ZORUNUZ MU VAR? BEN KONUYA GİRDİM VE O HERİFİN MESAJINI OKUMADIM BİLE. KONUNUN İLK MESAJINI OKUDUM, İÇERİĞE BAKTIM VE MESAJ YAZDIM. KALKIP DA UMUT DENEN ADAMA CEVAP VERMEDİM, ÖYLE OLSA ALINTILARIM. FORUMUN NE OLDUĞUNU BİLMİYOR MUSUNUZ? AKŞAMIN DOKUZUNDA SAYIYLA MI VERDİLER OLM SİZİ BANA? Allah Allah ya, herife bak, bir de bu çıktı. Adama çattı dedi lan.

BAKIN TEKRAR YAZIYORUM OKUYUN, ON BİN KERE YAZDIM ON BİNBİRİNCİ KEZ YAZIYORUM.

O MESAJI BEN UMUT'A YAZMADIM. DİREK KONUYA YORUMUMU BELİRTTİM, TEK KADRO OLUŞTURAN KENDİSİYMİŞ GİBİ ÜSTÜNE ALINDI. OKEYTO GENÇLER?

Admin arkadaş kafaya 11 yapmak kolay deyip adama ilk çatan sensin. Sonra, şaka mısın diyen de sensin? Bu nasıl iş anlamadım açıkçası. Tamam yönetici olabilirsin de, bunu kullanıp diğer arkadaşları hor görmeye hakkın yok. Adam düşüncesini söylemiş, forum da bunun için var zaten.

Transfer için benim de ilk tercihim sol bek. Hakan Balta iki maç iyi oynadı diye geçmişte bize yaşattıklarını unutacak da değilim. İyi oynarsın, kötü oynarsın mesele o değil. Galatasaray forması giyen bir adam iyi oynamasa bile her maç mücadele etmek zorundadır. Hakan Balta 2 sezon resmen sahada gezdi. Hele geçen sezon resmen ayakta uyuyordu sahada. Abarttığımı düşünmeyin, rakip oyuncular bildiğin yanından geçip gidiyordu adamın. Hele o Karpaty faciasını hatırladıkça sinirden deliye dönüyorum. Taiwo gelsin ya da başka bir sol bek. Bizim ligimizde son senelerde artık defans hattı daha önemli. Bursa nasıl şampiyon oldu, hücum gücüyle mi? Tamamen iyi defans yaptıkları için. Bu sene yine hücum gücümüzden ziyade savunmamızın sağlamlığıyla alıyoruz maçları.

Gourcuff'e 10 milyon sayacağına Eren Derdiyok'a sayarsın. Alırsın Olcan'ı da 3'e sol kenara, sol bek de Taiwo. Kontenjan sıkıntısı da yok. Mis gibi de takım, ligin anasını ağlatır.

Ben malumunu soylemedim kendi belki anlar diye ama sen dile getirmissin saol ama onemi yok.Internet sayfalarinda ego kasan adamlarla bu konuyu tartisip egolarini zedelemek istemem.Varsin nette yuzbasi,general olsunlar su pcyi kapattiktan sonrasi onemli..

Hay arkadaş, mesaj sonrası pişmanlık yaşıyorum yine. Size laf anlatan kafamı seveyim ben, başka da bir şey demiyorum. Tiplere bak ya.

Tamam kardesim o zaman baska degisiklik yaparsan olcan cikar emre girer ne v.s v.s ben demiyorum ki surekli hermac bek ciksin bi bek girsin ama bu rotasyondur 1-2 mac diyip gecme kupa finalleri kazanmis millet yukarda gosterdim.Hem bu sene lig uzun emin ol beklenmedik sakatliklar cikcak playoffu da hesaba katin ozellikle o maclarda cok ihtiyacimiz olcak bu tarz bek degisikliklerine buyuk maclarda fark yaratir bu tarz degisiklikler.

Senin dediğinin olması için ileride kaliteli yerli, oyuncuların olmalı.Defans hattında 4 yabancıyla oynamak şuanki kadroyla imkansız.Hatta hücum hattına 11'de kesin oynayacak yerli bulmanda imkansız.Mecburen yabancı hakkını hücum hattında kullanacaksın.İleride kaliteli yerlilerin olur o zaman Taiwo gibi yabancı çift yönlü kanat oyuncularıyla oynarsın.

Üst Alt