Dexter | New Blood - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ha ayrıca

Dexter, koskoca polis teşkilatı komiserinin cesedini sürüye sürüye hastaneden çıkartıyor, teknesine koyuyor bir kişide hop hemşerim nereye demiyor. Hastane güvenliği, bekleyen polisler, amirleri geçtim. Sevgilisi Quinn nerede. Tamam tüm hastalar taşınıyordu o da o arada yedirdi anladık da sıradan bir hasta değil ki bu. Yani bu aralar çok kıyaslanıyor bence alakası olmamasına rağmen ama Breaking Bad'de gördük polis vurulduğunda hastane ne hale gelir. Burada maşallah hastaneyi patlatsalar kimsenin umru olmayacak.

komser olarak mı geri döndü debra? normal dedektif olarak döndü sanırım

Son iki bölüm neydi yav öyle. Sadece senaryo değil çekim kalitesi falan da kötüydü. Hele o debranın vurulduğu sahnede brezilya dizisi izliyorum sandım. Son iki bölümü başka bir ekip mi çekti naptı :confused: Hayırlısı olsun bir diziyi daha bitirdik. Sırada breaking bad var.

Son iki bölüm neydi yav öyle. Sadece senaryo değil çekim kalitesi falan da kötüydü. Hele o debranın vurulduğu sahnede brezilya dizisi izliyorum sandım. Son iki bölümü başka bir ekip mi çekti naptı :confused: Hayırlısı olsun bir diziyi daha bitirdik. Sırada breaking bad var.

Filmi çıkabilir bana göre.Çünkü bu kadar harika bir diziye böyle bir final yakışmadı.Bari Breaking Bad doğru düzgün bitse :)

Harbiden vasat bir finaldi..

Yakismadi aslinda bu diziye boyle bir final, alel acele bitirelim demisler resmen.. Senarist Dexter'i oldurup oldurmeme arasinda kalmis en sonda ise faturayi Deb'e kesmis, bunda tabiki dexter normal bir katil omayisi ve oldurdugu kisilerin sonucta suçlu kisiler olmasindan kaynaklanabilir.. Yinede Deb'i o halde gormek burktu..

Son sezonu bastan sonuna kadar sürekli bitse de kurtulsam havasinda izledim. Malesef hemen hemen her bölümü cok vasat gecti ve final büyük bir hayal kirikligi oldu. Böyle güzel bir dizi bu sekilde bitmemeliydi.

yeni izledim bu ne ya bu kadar kaliteli bir dizi bu kadar dandik bir şekildemi bitmeliydi :( ama açık kapı bıraktılar gibi umarım sezonlar uzar ama sanmıyorum :(

Son sezonu gayet iyiydi ama final bekledigim gibi degildi. Ben cok heyecanli, cok gerilimli birsey beklerken hic orali bile olmadilar. Dexter'in ayri bir hayat yasamasi falan sacma olmus hemde oyle boyle degil. Hayir sen öldürmeyi birakmissin zaten, git yasa Hannah ve cocugunla. Cok kotu bitirdiler.

4 sezon tve2 karşısında kitlenip ne izledim be,5. sezon itibariyle efsane giden diziyi gitgide boka sardırmayı nasıl başarabildilerse ,7.sezona kadar internetten sıkıla sıkıla izledim,final sezonu izleyesim gelmiyor reisin hatrına izlicem bi ara,Ritanın ölümünden sonra Dexter'ın başına bağlamaya çalışarak güzelim diziyi mundar ettiler:sad007:

Üst Alt